Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Nasz nowy dom". Rodzina gwiazdy programu się powiększyła. Na świat przyszedł piąty wnuk
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 07.07.2022 11:39

"Nasz nowy dom". Rodzina gwiazdy programu się powiększyła. Na świat przyszedł piąty wnuk

"Nasz nowy dom". Rodzina gwiazdy programu się powiększyła. Na świat przyszedł piąty wnuk
Pawel Wodzynski/East News

"Nasz nowy dom" to program, w którym Katarzyna Dowbor z ekipą przeprowadzają remonty w domach potrzebujących. Dzięki ich interwencji ludzie mogą zacząć żyć w komfortowych warunkach.

Niedawno zakończyły się prace nad 18. sezonie programu, a już trwają prace nad kolejnym. W międzyczasie rodzina "Naszego nowego domu" zdążyła też troszkę urosnąć.

"Nasz nowy dom" Członkowie ekipy programy mają kolejny powód do świętowania

Katarzyna Dowbor sama jest matką i babcią, zaś Martyna Kupczyk na wnuki jeszcze musi poczekać, gdyż jej córeczka Kornelia czasy zakładania rodziny ma jeszcze przed sobą. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Macieja Pertkiewicza i Wojciecha Strzelczyka, który został ojcem rok po tym, jak dołączył do ekipy "Nasz nowy dom".

Najnowszy członek rodziny jest jednocześnie wnukiem kierownika budowy, pana Wiesława "Wiesia" Nowobilskiego. Sympatyczny mężczyzna, który nadzoruje prace remontowe, nie posiadał się z radości, gdy chwalił się maleństwem.

W ubiegłym roku uwielbiany członek ekipy świętował "perłowe gody", czyli 30-lecie małżeństwa, a teraz ma kolejne powody do celebrowania. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać dumnego dziadka, trzymającego fotografię zawiniętego w kocyk niemowlaka.

Dumny dziadek pokazywał zdjęcie, które dostał od dzieci - Kacpra i Renaty - a na nim zawinięte w kocyk, nowo narodzone maleństwo.

- Urodził mi się piąty wnuk. Drugi chłopak - mówił uniesionym ze wzruszenia głosem i złożył synowi serdeczne życzenia.

Z pewnością jest to wyjątkowy dzień dla pana Wiesława i całej ekipy Katarzyny Dowbor. My także gratulujemy i życzymy zdrowia dla całej rodziny.

Instagram: @nasznowydom
Instagram: @nasznowydom
Instagram: @nasznowydom
Instagram: @nasznowydom
Instagram: @nasznowydom
Instagram: @nasznowydom

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: lelum