Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Na widok 51-letniej Justyny Steczkowskiej można zemdleć. Przed chwilą pokazała, jak wyglądają jej nogi
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 12.10.2023 15:00

Na widok 51-letniej Justyny Steczkowskiej można zemdleć. Przed chwilą pokazała, jak wyglądają jej nogi

Justyna Steczkowska
KAPIF

Justyna Steczkowska od lat zachwyca fanów swoim głosem, ale nie mniej z nich niezmiennie jest pod wrażeniem jej perfekcyjnej figury. 51-letnia artystka zachwyca kondycją kobiety dwukrotnie młodsze od siebie. Doskonale widać to na relacji, którą opublikowała w mediach społecznościowych, na których chwali się przymiarkami nowych strojów scenicznych.

51-letnia Justyna Steczkowska zachwyca figurą. Trudno uwierzyć w jej wiek

Wokalistka zamieściła na Instagramie relację, na której możemy podziwiać ją w licznych kostiumach, które jej ekipa przygotowała na nadchodzące występy. Nim pojawi się w nich na scenie, niezbędne są oczywiście poprawki, które zagwarantują, że stroje będą leżeć perfekcyjnie, przy okazji nie ograniczając ruchów piosenkarki.

Jakiś czas temu gwiazda ujawniła tajemnice swojej figury, przybliżając fanom dietę, którą od lat stosuje. Okazuje się, że gwiazda je to, na co ma ochotę, ale pozostaje wierna jednej ważnej zasadzie.

Justyna Steczkowska
Instagram: @justynasteczkowska
Justyna Steczkowska pochowała mamę. "Robiłam te wszystkie rzeczy, które robią pielęgniarze"

Artystka zachwyciła fanów kadrami z przymiarek strojów. Jej nogi sięgają nieba

Sylwetka Justyny Steczkowskiej od dawna zachwyca fanów, a ona sama w mediach społecznościowych chętnie chwali się nie tylko smukłym ciałem, ale także wyrzeźbionymi mięśniami brzucha, które wymagają nie tylko masy pracy, ale również restrykcyjnego pilnowania tego, co trafia na jej talerz.

Nienaganna figura "dziewczyny szamana" to efekt ciężkiej i sumiennej pracy, konsekwencji oraz odpowiedniej diety. Jak zdradziła jakiś czas temu piosenkarka, od lat regularnie ćwiczy i traktuje swoje ciało z szacunkiem.

- Warto wstać z kanapy. Trzeba się ruszać, trzeba ćwiczyć i pamiętać, że ciało jest nośnikiem emocji, naszym skarbem, i należy je szanować. Nie mówię, żeby obsesyjnie dbać o nie, choć każdy niech robi to, co lubi, ale uważam, że powinniśmy szanować swoje ciało - zdradziła jakiś czas temu Justyna Steczkowska w rozmowie z portalem Plotek.pl.

Justyna Steczkowska
Instagram: @justynasteczkowska

Justyna Steczkowska zdradziła sekret swojej figury. Na czym polega?

Gwiazda w rozmowie z serwisem plotkarskim dodała, że każde ciało potrzebuje ruchu, miłości, akceptacji i zdrowia, które zapewni nam m.in. zbilansowana dieta. Zdaniem piosenkarki warto także wyeliminować z życia negatywne emocje i otaczać się jedynie pozytywną, dobrą energią. Metodą na dostatek endorfin Justyny Steczkowskiej jest sport - gwiazda ćwiczy przynajmniej dwa razy w tygodniu.

Justyna Steczkowska podkreśla, że swoją sylwetkę zawdzięcza nie tylko regularnym ćwiczeniom, ale również odpowiedniej diecie. Zdaniem gwiazdy najważniejsze jest to, aby posiłki były zdrowe i zrównoważone. Stosowanie się do tych zasad sprawia, że może jeść niemal wszystko, na co ma ochotę... z wyjątkiem alkoholu. Gwiazda wyeliminowała go jednak z życia już wiele lat temu, gdyż ponieważ powodowały opuchliznę.

- Bardzo lubię jeść, więc nie wykluczam niczego. Spożywam dużo warzyw, bardzo dbam o to, aby dostarczać odpowiednie zestawy witamin. Samodzielnie przygotowuję posiłki, dokładnie czytam, co jem, kiedy i po co. Po prostu dbam o zdrowie, aby być wsparciem dla rodziny i czuć się dobrze ze sobą - podsumowała jakiś czas temu Justyna Steczkowska.

Justyna Steczkowska
Instagram: @justynasteczkowska

Szczególnie jesienią zadbaj o kondycję włosów i paznokci. Poznaj skuteczne metody

Źródło: Plotek.pl