Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Na jego widok kobiety modliły się o zatkaną rurę. Tak dziś wygląda
Maja Szewczak
Maja Szewczak 27.03.2024 21:33

Na jego widok kobiety modliły się o zatkaną rurę. Tak dziś wygląda

Piotr Adamski
fot. KAPIF

To właśnie on stał się polskim hydraulikiem i wypromował swój kraj w jednej z kampanii. Piotr Adamski dzięki jednej sesji zdjęciowej odniósł międzynarodowy sukces. Profesjonalny model jednak w pewnym momencie zakończył swoją karierę. Dzisiaj kobiety by go nie poznały.

Polski hydraulik zyskał popularność

Piotr Adamski w 2005 roku wziął udział w sesji zdjęciowej, która otworzyła mu drzwi do wielkiej kariery i sprawiła, że stał się bardzo popularny. Podczas zdjęć mężczyzna przebrany był za hydraulika. W ten sposób wypromował Polskę w jednej z kampanii i co za tym idzie, odniósł międzynarodowy sukces. 

Kampania została ciepło odebrana szczególnie we Francji, gdzie byli pod wrażeniem polskiego poczucia humoru. Adamski zaczął być zapraszany na różne eventy oraz inne sesje zdjęciowe. Brał udział również w reklamie środka do czyszczenia rur kanalizacyjnych. Kobiety zachwycały się nim pod każdym względem. 

fot. KAPIF; Piotr Adamski
fot. KAPIF; Piotr Adamski 
Conan pokazał zdjęcie z badania USG! Dagmara pewnie pęka z dumy

Piotr Adamski zrezygnował z modelingu

Szybko okazało się jednak, że modeling nie jest powołaniem Piotra Adamskiego. Stwierdził, że nie jest to pewny zawód, dlatego z niego zrezygnował. W rozmowie z “Na temat” wyjaśnił, że znalazł coś, w czym czuje się lepiej i pewniej. Mimo że bardzo lubi pracę jako model, postanowił, że będzie to jego etap przejściowy.

Wcześniej było to pośrednictwo kredytowe przy kredytach hipotecznych, teraz wszelkie kredyty - gotówkowe, leasingi, firmowe, hipoteczne. Zaczynałem od doradcy, który dopiero się uczy. W 2006 roku założyłem swoją działalność. Szybko zobaczyłem, że to mi się podoba. Ja to naprawdę lubię - stwierdził Adamski. 

fot. KAPIF; Piotr Adamski

Jak dziś wygląda polski hydraulik?

Nikt nie spodziewa się, jak wygląda dziś model, który niegdyś wypromował Polskę w jednej z kampanii. Mimo zakończenia swojej kariery w show-biznesie mężczyzna wciąż jest aktywny na swoich portalach społecznościowych, gdzie wstawia aktualne zdjęcia. Okazuje się, że wielu z nas dzisiaj nie rozpoznałoby go na ulicy. Paweł Adamski ma dziś długie, ciemne włosy oraz brodę. Oprócz tego można zauważyć zmiany w jego sylwetce. Dodatkowe kilogramy sprawiły, że otrzymuje zlecenia jako model plus size.

Piotr na swoim Instagramie sam niegdyś dokonał porównania swojej sylwetki z 2004 oraz 2022 roku. Wstawił zdjęcia z obu okresów swojego życia. Widzicie dużą zmianę?