Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Córka Tomasza Adamka chciała być modelką. Podobna do ojca?
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 11.02.2024 19:46

Córka Tomasza Adamka chciała być modelką. Podobna do ojca?

Tomasz Adamek
KAPiF;Córka Tomasza Adamka chciała być modelką

Tomasz Adamek zasłynął jako utalentowany polski pięściarz. Sportowiec doczekał się narodzin dwóch córek, które obecnie są już dorosłymi kobietami. Okazuje się, że młodsza z nich, Weronika, ukończyła studia, zdobywając zawód, który wykonuje zarówno jej mama, jak i starsza siostra, choć niegdyś marzyła o karierze modelki.

Tomasz Adamek legendą boksu

Tomasz Adamek to zdecydowanie jeden z najlepszych i najbardziej utalentowanych polskich pięściarzy. Śmiało można o nim powiedzieć, że jest legendą ringu, bowiem w swojej karierze stoczył 59 walk, gdzie przegrał zaledwie 6, co daje niezwykle imponujący wyniki.

Był zawodowym mistrzem świata organizacji International Boxing Federation oraz International Boxing Organization w wadze junior ciężkiej, a także World Boxing Council w wadze półciężkiej. Jest również pierwszym Polakiem, któremu udało się zdobyć nagrodę “Muhammad Ali Giant Athlete Award” za wybitne osiągnięcia sportowe oraz postawę poza ringiem.

Tomasz Adamek
fot. KAPIF;Córka Tomasza Adamka chciała być modelką
Rodzinna tragedia Arkadiusza Janiczka. Historia aktora wyciska łzy

Tomasz Adamek ma dwie córki. Jedna z nich chciała zostać modelką

Tomasz Adamek wraz z żoną Dorotą doczekał się narodzin dwóch córek - w 1996 roku przyszła na świat Roksana, zaś 4 lata później Weronika. Pięściarz nigdy nie ukrywał, że jest bardzo religijny i konserwatywny, a rodzina jest dla niego niezwykle ważna. Cała czwórka, ze względu na karierę sportowca, przed laty przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych.

Starsza latorośl Tomasza Adamka wyszła za mąż w 2021 roku, z czego pięściarz był niezwykle dumny. Podczas rozmowy z “Super Expressem” zdradził, że planował, by jego córka miała “ślub jak z bajki”, nie bacząc jednocześnie na koszty.

Młodsza z kobiet, Weronika, miała za to nieco inny pomysł na przyszłość, bowiem chciała zostać modelką, jednak sportowiec był wyraźnie niezadowolony z tej decyzji, ostatecznie odwodząc ją od tego pomysłu.

Był czas, że chciała zostać modelką, ale wybiłem jej to szybko z głowy. W życiu trzeba mieć wykształcenie i zawód, to jest podstawa sukcesu - zdradził w rozmowie z dziennikiem.

Tomasz Adamek
fot. KAPIF;Córka Tomasza Adamka chciała być modelką

Młodsza córka Tomasza Adamska poszła w ślady mamy oraz siostry

Wygląda na to, że powiedzenie mówiące o jabłku spadającym niedaleko jabłoni zdecydowanie sprawdziło się w rodzinie Tomasza Adamka. Okazało się, że młodsza z córek pięściarza zakończyła naukę w Quinnipac University w stanie Connecticcut, a niedługo później podeszła do państwowego egzaminu, otrzymując pozytywną notę, dzięki czemu została dyplomowaną pielęgniarką. Ten zawód wybrała zarówno jej mama, jak i starsza siostra, co wyraźnie ucieszyło sportowca.

Cieszę się, że Weronika dobrze wybrała i poszła w ślady mamy oraz siostry. Teraz mamy aż trzy pielęgniarki w domu - napisał Tomasz Adamek w social mediach.

Źródło: Super Express

Tagi: Sport