Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Na aktora ”Klanu” spadła straszna diagnoza. Czeka go operacja
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 21.02.2024 07:54

Na aktora ”Klanu” spadła straszna diagnoza. Czeka go operacja

Jakub Tolak
Jakub Tolak. Fot. AKPA

O tym młodym aktorskim talencie doskonale wiedzą widzowie popularnych seriali, ale o istnieniu celebryty już niedługo dowiedzą się także lekarze. Gwiazdor znany  z "Klanu" i "Barw szczęścia" usłyszał ciężką diagnozę i czeka go poważna operacja. Czy po niej dalej będzie mógł wieść nietypowy styl życia, jaki już jakiś czas temu wybrał?

Znany aktor mieszka w samochodzie wraz z żoną i dzieckiem

Aktor, o którym mowa, zamienił wygodne i luksusowe życie w Warszawie na podróżowanie. Świata nie pokonywał jednak samolotami, a kamperem, do którego zaprosił także swoją żonę i małą pociechę.

Fakt, że dziewczynka musi mieszka w samochodzie, nie spodobał się jednemu internaucie. Po obejrzeniu wspólnych zdjęć rodziny w mediach społecznościowych złożył zawiadomienie do sądu. Te kłopoty to jednak pestka w porównaniu z innym wyzwaniem, jakie los postawił przed artystą. Kto będzie musiał położyć się na szpitalnym łóżku?

Awantura na pogrzebie Kotulanki. Wawrzecki nieźle oberwał

Gwiazdor polskich telenoweli przerwie życie w kamperze

Znany bohater "Klanu" i "Barw Szczęścia będzie musiał zawiesić swoją koczowniczą pasję i wrócić do Warszawy na dłużej, niż kilka dni. Tym razem zamiast na planie, czas spędzi w szpitalu. 

Jakub Tolak wraz z ukochaną żoną Zofią i małą Antosią aktualnie dotarli kamperem do Grecji. Wycieczka, choć zapewne bogata w atrakcje, prawdopodobnie jest ostatnią, jaka czeka całą trójkę przez operacją. 

Ile jeszcze będziecie tak żyć? Nie wiemy. Ten wyjazd jest podobny do wcześniejszych, mimo różnego rodzaju trudności, jest łatwo, wiemy co robić i co nas czeka. Ale niebawem czeka nas też życiowy zakręt - zapowiadają w sieci.

Jakiemu poważnemu zabiegowi podda się aktor wcielający się w Daniela Ross w telenoweli TVP?

Jakub Tolak
Jakub Tolak. Fot. KAPiF
Jakub Tolak
Jakub Tolak. Fot. KAPiF

Jakub Tolak z "Klanu" przejdzie poważną operację. "Będzie lęk, strach"

Jakub Tolak przysporzy małżonce sporo zmartwień nie tylko w trakcie operacje, ale także tuż po niej. Rekonwalescencja może potrwać nawet kilka tygodni, a pacjent skutki będzie odczuwał przez kolejne lata. Trafi bowiem na oddział kardiologiczny i przejdzie operację serca.

Kuby operacja serca zbliża się wielkimi krokami. Będzie lęk, strach, pora na przeanalizowanie przyszłości. Bierzemy oddech i szukamy spokoju w drodze. Teraz nam się bardzo przyda. Ładujemy baterie na zapas. W przyszłych miesiącach będziemy z tego czerpać - przekonują na Instagramie.

Fani trzymają kciuki, by wszystko poszło zgodnie z planem, a obieżyświat Jakub Tolak mógł dalej wraz z bliskimi przemierzać Europę i relacjonować to w sieci. Nie pozostaje zatem nic innego, jak również życzyć mu powodzenia.

Tagi: gwiazdy