Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jakub Tolak, gwiazdor "Klanu", został ojcem. Dziecko będzie wychowywać się w samochodzie kempinowym?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 13.06.2022 16:11

Jakub Tolak, gwiazdor "Klanu", został ojcem. Dziecko będzie wychowywać się w samochodzie kempinowym?

Jakub Tolak
MARIUSZ GRZELAK/East News

Jakub Tolak został ojcem. Gwiazdor znany z występów w "Klanie" od jakiegoś czasu mieszka ze swoją żoną w samochodzie kempingowym. Teraz kamper został dostosowany do potrzeb malucha.

Jakub Tolak i jego ukochana są bardzo szczęśliwi. Zdjęcie maleństwa zamieścili w swoich mediach społecznościowych.

Jakub Tolak został tatą!

Jakub Tolak to 40-letni aktor, który od jakiegoś czasu sprawdza się również jako youtuber. Choć na swoim koncie ma role w takich filmach jak "Francuski numer", czy "Nic śmiesznego", widzowie kojarzą go przede wszystkim z telewizji.

Zasłynął tam dzięki roli Daniela Rossa, którą przez jakiś czas odgrywał w "Klanie". Później postać została obsadzona nowym aktorem - Markiem Kossakowskim, ale to Jakub Tolak najbardziej zapadł widzom w pamięci.

Jego fanów z pewnością ucieszy informacja, że gwiazdor właśnie został ojcem. Na Instagramie, który prowadzi wraz ze swoją małżonką Zofią, zamieścił fotografię maleństwa.

- [...] od piątku (10.06.2022 r., od godziny 20:01) jest z nami Tosia, dla obcych Antonina. Cała i zdrowa. Mamy nadzieję, że niebawem również szczerze szczęśliwa, że może poznawać się ze światem bliżej - napisali szczęśliwi rodzice.

Rodzinne życie w kamperze

Jakub Tolak wraz z żoną Zofią od jakiegoś czasu mieszkają w samochodzie kempingowym - wybrali takie lokum ze względu na jego mobilność oraz bycie bliżej natury. W serwisie YouTube prowadzą kanał, na którym pokazują, jak wygląda życie w kamperze.

W związku z tym, że na świat miało przyjść ich dziecko, para zdecydowała się dostosować swoje auto do potrzeb nowego mieszkańca. W jednym z nagrań na kanale "Foxes in Eden" opowiedzieli o tym, jakie zmiany zaszły w ich samochodzie.

- Tworzymy łóżeczko, kołyskę dla naszej córki przyszłej, możemy chyba tak powiedzieć, pierwszy raz powiedziałem "moja córka", wow - zachwycał się Jakub Tolak.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi: Jakub Tolak