Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Musiał po tańcu dostał setki komentarzy. Jednego się nie spodziewał
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 04.03.2024 16:55

Musiał po tańcu dostał setki komentarzy. Jednego się nie spodziewał

Maciej Musiał
Fot. KAPiF

Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu ”Tańca z Gwiazdami”. Maciej Musiał zatańczył cha-chę z Darią Sytą jako ostatnia para wieczoru. Po występie wszyscy składali im gratulacje, ale zaskoczeniem okazał się jeden komentarz. 

Pierwszy odcinek ”Tańca z Gwiazdami”

W najnowszym 14. sezonie ”Tańca z Gwiazdami” zobaczyliśmy 12 par, wśród których znaleźli się m.in.: Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz, Kamil Baleja i Magdalena Perlińska, Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska, Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke czy Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka.

Po emisji 1. odcinka widać już, że mimo wszystko największe emocje wzbudzają jednak Roksana Węgiel z Michałem Kassinem, Maciej Musiał z Darią Sytą, a także Julia “Maffashion” Kuczyńska z Michałem Danilczukiem. Występy Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej z Kamilem Gwarą oraz Marcina Hakiela z Dagmarą Kaźmierską również nie obyły się bez echa. 

Żadna z par nie odpadła, mimo że jury było wyjątkowo krytyczne, a noty bardzo niskie. Byliśmy także świadkami pierwszych starć między Ewą Kasprzyk i Iwoną Pavlović. 

Będzie jednym z największych odkryć "TzG"? Kim jest Daria Syta?

Maciej Musiał zatańczył z Darią Sytą

Maciek Musiał jest w parze z Darią Sytą i na swój pierwszy taniec wybrali cha-chę do przeboju Justina Timberlake'a "Can't Stop The Feeling”. Energia została entuzjastycznie przyjęta nie tylko przez publiczność i widzów (wyniki oglądalności nie kłamią), ale także przez jurorów. Ci zgodnie zauważyli potencjał w Maćku i przyznali im aż 28 punktów, co stanowi wysoki wynik, biorąc pod uwagę ostre nastawienie sędziów. 

Mimo to aktor znany jako perfekcjonista przyznał, że jego zdaniem otrzymali od jury za dużo punktów. Chodzi o szczegół, który zauważyliby tylko profesjonaliści. 

Od pierwszego dnia, kiedy ćwiczyliśmy tę choreografię, prześladowała mnie myśl "a co, jeśli ruszymy na raz, a nie na dwa?". Mieliśmy ruszyć na dwa, sześćdziesiąt razy przetańczyliśmy to dobrze, a dzisiaj ruszyliśmy nie tak, jak trzeba i na chwilę wykopyrtnęliśmy się z choreografii, ale udało nam się z niej z powrotem znaleźć - powiedział dla ”Faktu”.

Kto skomentował występ Maćka Musiała?

Od razu po występie media społecznościowe ”Tańca z Gwiazdami” wrzuciły na profil wycinek tańca Musiała. Pod postem widać wiele pochlebnych komentarzy na temat stylu, warsztatu czy ogólnego pozytywnego wrażenia po pokazie umiejętności pary. Nagranie skomentował nawet były serialowy brat Musiała - Adam Zdrójkowski. 

Kocham cię bracie, kciuki zaciśnięte do czerwoności! Pięknie było - napisał Zdrójkowski w komentarzu na Instagramie.

Obaj zaczynali swoją karierę u boku Tomasza Karolaka i Małgorzaty Kożuchowskiej w serialu ”Rodzinka.pl". 

Taniec z gwiazdami
Maciej Musiał z Darią Sytą (fot. KAPiF)
Taniec z gwiazdami
Maciej Musiał z Darią Sytą (fot. KAPiF)
Taniec z gwiazdami
Maciej Musiał z Darią Sytą (fot. KAPiF)