Rozrywka.Goniec.pl

Kapif

Monika Richardson cierpi na tajemniczą chorobę. "Całkiem zdycham"

3 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Monika Richardson wyjawiła, że ostatnio boryka się z pewną tajemniczą dolegliwością. Objawy od dłuższego czasu dają o sobie znać, powodując nie tylko fizyczną bolączkę, ale także znacznie pogorszenie samopoczucia. Celebrytka martwi się jednak nie tylko o siebie, ale także o swoją matkę. Dlaczego?

Monika Richardson z dala od telewizji

Monika Richardson czasy telewizyjnej prosperty ma już dawno za sobą. Przez wiele lat święciła triumfy jako prowadząca hitowe show pt. "Europa da się lubić" . Po zakończeniu formatu angażowałą się w inne inicjatywy TVP , jednak po objęciu władzy przez Jacka Kurskiego jej przygoda z telewizją się zakończyła. 

Monika Richardson od tego czasu w niewybrednych słowach wypowiada się na temat byłego pracodawcy. Tajemnicą pozostaje, dlaczego wzorem  Marzeny Rogalskiej nie znalazła pracy w konkurencyjnych stacjach. Nie oznacza to jednak, że celebrytka próżnuje.

Od czasu, gdy związała się z Konradem Wojterkowskim , z sukcesem prowadzi własną szkołę językową. O swoich prywatnych i zawodowych przygodach, głębokich refleksjach i lifestylowych spostrzeżeniach ochoczo opowiada w prasie i mediach społecznościowych. 

Nietypowe zakończenie "Faktów" TVN, Grzegorz Kajdanowicz przekazał radosną nowinę

Grzegorz Kajdanowicz czekał do ostatniej chwili. Zaskakujące zakończenie "Faktów" TVN

CZYTAJ DALEJ

Tajemnicza choroba Moniki Richardson

Niestety, ostatnio Monika Richardson podzieliła się ponurą wieścią o swoim stanie zdrowia. Opublikowała na Instagramie zdjęcie prosto z groty solnej, w której oddawała się nie tylko wdychaniu jodu, ale także terapii dźwiękiem. Z lekko zatroskaną miną wyznała, że cierpi na tajemniczą chorobę. 

- Na zdjęciu leżę sobie w grocie solnej i jest mi dobrze. W rzeczywistości całkiem zdycham. Mam jakąś chorobę, która rozwijała się po cichu od mojego powrotu z ferii i wczoraj rozkwitła - zdradzila. Jakie są objawy tej zdrowotnej niedyspozycji? 

- Spałam 12 godzin, tzn. raczej smarkałam, plułam, charczałam, dmuchałam nos i rzucałam się po łóżku. Chyba mam gorączkę. Co za paskudztwo - wyjaśniła zmartwiona. 

Chora Monika Richardson martwi się o mamę

Monika Richardson podzieliła się z internautami także tym, co dodatkowo spędza jej sen z powiek. Mowa o niedawnym spotkaniu z ukochaną mamą. Dziennikarka zachodzi w głowę, czy nie zaraziła rodzicielki czymś, co może znieść nieco gorzej, niż ona.

- Na domiar złego byłam wczoraj z Mamą u lekarza. Jeśli „sprzedałam” jej to coś, biada nam - ubolewała na Instagramie. Monika Richardson podejrzewa, że trudną do zdiagnozowania chorobą może być koronawirus lub grypa. Tak samo sądzą fani, którzy nie szczędzili jej wyrazów wsparcia i życzeń powrotu do zdrowia. My również mamy nadzieję, że sympatycznej gwieździe szybko uda się wykaraskać z opresji i powrócić do pełni zdrowia. 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL

 

Bohaterowie "Chłopaków do wzięcia", którzy siedzieli w więzieniu

"Chłopaki do wzięcia". Trzech bohaterów programu trafiło za kratki. Jeden za porażającą rzecz

CZYTAJ DALEJ
Ksiądz wyjaśnił, co dzieje się z niewierzącym człowiekiem po śmierci

Ksiądz powiedział, co dzieje się z osobą niewierzącą po śmierci. Burza w komentarzach

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor szczerze o Elżbiecie Romanowskiej w "Nasz nowy dom". Ma dla niej jedną radę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]