Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Monika Richardson cierpi na tajemniczą chorobę. "Całkiem zdycham"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 03.03.2023 14:18

Monika Richardson cierpi na tajemniczą chorobę. "Całkiem zdycham"

Monika Richardson
Kapif

Monika Richardson wyjawiła, że ostatnio boryka się z pewną tajemniczą dolegliwością. Objawy od dłuższego czasu dają o sobie znać, powodując nie tylko fizyczną bolączkę, ale także znacznie pogorszenie samopoczucia. Celebrytka martwi się jednak nie tylko o siebie, ale także o swoją matkę. Dlaczego?

Monika Richardson z dala od telewizji

Monika Richardson czasy telewizyjnej prosperty ma już dawno za sobą. Przez wiele lat święciła triumfy jako prowadząca hitowe show pt. "Europa da się lubić". Po zakończeniu formatu angażowałą się w inne inicjatywy TVP, jednak po objęciu władzy przez Jacka Kurskiego jej przygoda z telewizją się zakończyła. 

Monika Richardson od tego czasu w niewybrednych słowach wypowiada się na temat byłego pracodawcy. Tajemnicą pozostaje, dlaczego wzorem  Marzeny Rogalskiej nie znalazła pracy w konkurencyjnych stacjach. Nie oznacza to jednak, że celebrytka próżnuje.

Od czasu, gdy związała się z Konradem Wojterkowskim, z sukcesem prowadzi własną szkołę językową. O swoich prywatnych i zawodowych przygodach, głębokich refleksjach i lifestylowych spostrzeżeniach ochoczo opowiada w prasie i mediach społecznościowych. 

Grzegorz Kajdanowicz czekał do ostatniej chwili. Zaskakujące zakończenie "Faktów" TVN

Tajemnicza choroba Moniki Richardson

Niestety, ostatnio Monika Richardson podzieliła się ponurą wieścią o swoim stanie zdrowia. Opublikowała na Instagramie zdjęcie prosto z groty solnej, w której oddawała się nie tylko wdychaniu jodu, ale także terapii dźwiękiem. Z lekko zatroskaną miną wyznała, że cierpi na tajemniczą chorobę. 

- Na zdjęciu leżę sobie w grocie solnej i jest mi dobrze. W rzeczywistości całkiem zdycham. Mam jakąś chorobę, która rozwijała się po cichu od mojego powrotu z ferii i wczoraj rozkwitła - zdradzila. Jakie są objawy tej zdrowotnej niedyspozycji? 

- Spałam 12 godzin, tzn. raczej smarkałam, plułam, charczałam, dmuchałam nos i rzucałam się po łóżku. Chyba mam gorączkę. Co za paskudztwo - wyjaśniła zmartwiona. 

Chora Monika Richardson martwi się o mamę

Monika Richardson podzieliła się z internautami także tym, co dodatkowo spędza jej sen z powiek. Mowa o niedawnym spotkaniu z ukochaną mamą. Dziennikarka zachodzi w głowę, czy nie zaraziła rodzicielki czymś, co może znieść nieco gorzej, niż ona.

- Na domiar złego byłam wczoraj z Mamą u lekarza. Jeśli „sprzedałam” jej to coś, biada nam - ubolewała na Instagramie. Monika Richardson podejrzewa, że trudną do zdiagnozowania chorobą może być koronawirus lub grypa. Tak samo sądzą fani, którzy nie szczędzili jej wyrazów wsparcia i życzeń powrotu do zdrowia. My również mamy nadzieję, że sympatycznej gwieździe szybko uda się wykaraskać z opresji i powrócić do pełni zdrowia. 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL