Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Monika Olejnik zamieściła zdjęcie z synem. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 27.05.2024 15:22

Monika Olejnik zamieściła zdjęcie z synem. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

Monika Olejnik
fot. KAPIF

26 maja obchodziliśmy Dzień Matki, a z tej okazji znana dziennikarka Monika Olejnik podzieliła się wzruszającym zdjęciem z synem, Jerzym. Choć zdjęcie miało na celu uhonorowanie matek, uwagę internautów przyciągnął pewien drobny szczegół, przypominający o jej ostatnich problemach zdrowotnych.

Monika Olejnik doczekała się syna z pierwszym mężem

Monika Olejnik jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce. Od lat zdobywa uznanie dzięki swoim profesjonalnym występom i niewątpliwemu talentowi dziennikarskiemu. Gwiazda stara się chronić swoje życie prywatne, ale wiadomo, że od lat związana jest z Tomaszem Ziółkowskim. 

Mężczyzna jest młodszy od dziennikarki o 15 lat, co przez lata budziło pewne kontrowersje. Z czasem para udowodniła prawdziwość swojej relacji i jest doskonałym przykładem tego, że różnica wieku nie stanowi dla nich przeszkody i od lat tworzą harmonijny związek.

Kolejnym ważnym mężczyzną w życiu dziennikarki jest jej syn Jerzy, który jest owocem małżeństwa z Grzegorzem Wasowskim, znanym dziennikarzem i synem Jerzego Wasowskiego, członka legendarnego "Kabaretu Starszych Panów"

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" ma nowy sposób na życie? Zaskakujące nagranie

Legendarna Dziennikarka pokazała swojego syna

Dziennikarka rzadko dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami swojego syna Jerzego, który przyszedł na świat, gdy była związana jeszcze z Grzegorzem Wasowskim. W Dniu Matki postanowiła zrobić wyjątek.

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam - napisała na InstaStories Monika Olejnik, przy okazji publikując zdjęcie swojej pociechy.

Monika Olejnik z synem Jerzym
fot. Instagram: @monikaolejnik_official

Czujni internauci dostrzegli na zdjęciu pewien szczegół, który przypomniał im o problemach zdrowotnych dziennikarki - czyli wenflon. Przypomnijmy, że Monika Olejnik niedawno poinformowała swoich obserwatorów, że zmaga się z rakiem piersi.

W jednym z prawie słonecznych miesięcy 2024 roku usłyszałam diagnozę - nowotwór piersi. Potem jeden z weekendów spędziłam w szpitalu. Po operacji jest lepiej, podejmuję nowe wyzwania - czytamy w poście gwiazdy z 12 maja.

Monika Olejnik zmaga się z rakiem piersi. Zaapelowała do swoich fanów

Monika Olejnik może liczyć na ogromne wsparcie ze strony rodziny i przyjaciół. Największe oparcie ma jednak w Tomaszu Ziółkowskim i synu Jerzym. Dziennikarka, mimo trudnych chwil, wraca do pełni sił, co zawdzięcza także profilaktyce i regularnym badaniom, które umożliwiły wczesne wykrycie choroby. Sama Olejnik, przekazując informację o chorobie, zwróciła się do swoich fanów z ważnym apelem.

Nie bójcie się pytać lekarzy, co jeszcze warto przebadać! Jeśli tylko minutę w miesiącu poświęcicie na pytanie - Czy się badasz/badałaś profilaktycznie? To wszyscy będziemy szczęśliwsi - napisała dziennikarka.

Życzymy Monice Olejnik szybkiego powrotu do zdrowia, aby mogła z synem świętować kolejne Dni Matki.

Monika Olejnik
fot. KAPIF
Monika Olejnik z Tomaszem Ziółkowskim
fot. KAPIF