Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Monika Mrozowska wrzuciła zdjęcie i... internet długo jej nie zapomni
Maja Szewczak
Maja Szewczak 18.03.2024 10:44

Monika Mrozowska wrzuciła zdjęcie i... internet długo jej nie zapomni

Monika Mrozowska
fot.KAPIF

Monika Mrozowska kojarzona jest głównie z serialu “Rodzina zastępcza". W pewnym momencie aktorka postanowiła zakończyć swoją karierę i stawić czoła macierzyństwu. Kobieta ma czwórkę dzieci, z którymi chętnie pokazuje się w swoich mediach. Niedawno pochwaliła się w sieci zdjęciem, które wywołało wiele emocji. 

Monika Mrozowska i kariera w "Rodzinie zastępczej"

Monika Mrozowska przez dziesięć lat rozwijała swoją karierę w serialu “Rodzina zastępcza”. Kobieta wcielała się w postać najstarszej córki Kwiatkowskich. Okazało się, że ta rola szybko przyniosła jej dużą popularność. Otrzymała nawet Nagrodę Specjalną Fundacji Polsat “Złote serce". Oprócz tego grała również w produkcji  “Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” i co ciekawe, dwa razy brała udział w sesji zdjęciowej dla magazynu “Playboy”. 

Aktorka zadebiutowała w serialu “Kapitan Conrad”. Mrozowska od zawsze myślała o aktorstwie, jednak nie od początku jej się udawało. Okazuje się, że nie dostała się niegdyś do Akademii Teatralnej, po czym rozpoczęła naukę w studium ceramicznym. Prowadziła nawet swoją własną pracownię.

Monika Mrozowska na nagraniu z dziećmi. Internauci zauważyli wstrząsający szczegół, finał mógł być tragiczny

Monika Mrozowska mamą czwórki dzieci

Monika Mrozowska jest mamą czwórki dzieci, z czego dwójki doczekała się ze swoim byłym mężem Maciejem Szaciłło. W kolejnych latach była w związku z Sebastianem Jaworskim, z którym ma syna. Ostatnim mężczyzną w jej życiu był Maciej Auguścik-Lipka, a owocem ich relacji był kolejny syn aktorki. Jakiś czas temu wyznała, że w jej rodzinie najważniejsze jest to, by traktować każde dziecko z taką samą życzliwością. 

We wszystkim najbardziej zależy mi na tym, by mieć poczucie, że to nie ja jestem w tym wszystkim najważniejsza, tylko że jest jeszcze kilka, a czasem kilkanaście innych osób, o których komfort też trzeba zadbać. Mam to szczęście, że w tej całej patchworkowej układance trafiam na osoby, które myślą podobnie - stwierdziła w rozmowie  z Marcinem Cejrowskim w programie “Plejada Live”

fot.KAPIF; Mrozowska mamą czwórki dzieci 

Monika Mrozowska opublikowała zdjęcie, które wywołało wiele emocji

Monika Mrozowska jest aktywna na swoich portalach społecznościowych, na których dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Niedawno pochwaliła się pracą nad budową drugiego domu. Teraz wstawiła zdjęcie, które rozpętało dość dużą burzę w komentarzach. Na fotografii znajduje się sama Mrozowska w wannie z kostkami lodu. Do tego dodała opis: 

3 minuty. W lodzie. Najpierw 2-godzinne przygotowanie. Wykład i sesja oddechowa metodą #wimhof, a potem doświadczenie, które resetuje system nerwowy - wyjaśniła 

Okazuje się, że post nie wszystkim się spodobał. Pojawiło się wiele sprzecznych opinii. 

  • Nie wiem, czemu ludzie to robią. To jest masakra dla organizmu;
  • Resetuje system nerwowy?;
  • Kolejna moda, która zużywa litr wody - pisali internauci

A Wy, spróbowalibyście takiej metody

KAPIF_oryginal_K959318F.jpg
Fot. KAPIF, Monika Mrozowska