Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Metamorfoza gwiazdy "Rolnik szuka żony". Małgorzata Borysewicz zaskoczyła fanów
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 18.03.2023 15:12

Metamorfoza gwiazdy "Rolnik szuka żony". Małgorzata Borysewicz zaskoczyła fanów

None
instagram.com/rolnikwszpilkach

Znana z programu "Rolnik szuka żony" Małgorzata Borysewicz obecnie rozwija się w roli influencerki. W ostatnim czasie podzieliła się z fanami efektem swojej imponującej metamorfozy. Wizyta w salonie fryzjerskim przyniosła duże zmiany. "I znowu milo, lekko i przyjemnie. Oraz kobieco" - napisała na Instagramie.

 

Wiosenne zmiany gwiazd

Bardzo często nadejście wiosny wiąże się u kobiet z chęcią zmian. Gwiazdy szokują w tym okresie fanów sensacyjnymi zmianami wizerunku. Tak też zrobiła w ostatnim czasie Małgorzata Rozenek, która blond zamieniła na ciemny brąz.

Na istotną zmianę fryzury zdecydowała się również bohaterka programu "Rolnik szuka żony" Małgorzata Borysewicz. Metamorfoza, którą przeszła z pewnością robi wrażenie.

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami

Aktywność Małgorzaty Borysewicz w mediach społecznościowych

Widzowie kojarzą Małgorzatę Borysewicz z 4. odsłony miłosnego show TVP. Aktualnie kobieta spełnia się w roli influencerki. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 200 tysięcy użytkowników. Gwiazda dzieli się tam szczegółami z prywatnego życia, wspomnieniami, a także przepisami kulinarnymi. W ostatnim czasie za pośrednictwem relacji poinformowała fanów o swojej metamorfozie.

Imponująca przemiana Małgorzaty Borysiewicz

Charakterystycznym elementem w wyglądzie byłej uczestniczki "Rolnik szuka żony" od dawna były długie, sięgające do ramion włosy. Gwiazda potrzebowała jednak zmian i zdecydowała się na odważną fryzurę, którą zaprezentowała na insta story. Trzeba przyznać, że metamorfoza Małgorzaty Borysiewicz jest imponująca. - I znowu milo, lekko i przyjemnie. Oraz kobieco - oceniła.

Malgorzata-Borysewicz-z-Rolnik-szuka-zony-TVP_size-720w.webp

Źródło: rozrywka.radiozet.pl