Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel na romantycznym nagraniu z ukochaną. Miłość kwitnie
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 25.03.2023 14:26

Marcin Hakiel na romantycznym nagraniu z ukochaną. Miłość kwitnie

Marcin Hakiel
Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel po głośnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek szybko znalazł oparcie u nowej wybranki. Tajemnicza Dominika wciąż nie zdecydowała się na pokazanie twarzy publicznie, a jedyne, czego nie ukrywa, to namiętna miłość do swojego ukochanego. Nagranie, które pojawiło się w sieci, dobitnie temu dowodzi. Zakochani wyglądają na szczęśliwych. 

Jak Marcin Hakiel poznał swoją nową partnerkę?

Marcin Hakiel nie był zbyt skory do rozliczania się z przeszłością w mediach, a po pojedynczych występach na początku głośnego skandalu z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim w rolach głównych tancerz zamilkł i przez długi czas nie publikował nic w mediach społecznościowych. Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie był aktywny w sieci. Zanim poznał swoją lubą "w realu", najpierw spędził z nią sporo czasu na wirtualnych rozmowach.

Dominika skradła jego serce nie tylko charakterem, ale także podobnymi przeżyciami z przeszłości. Tak jak gwiazdor ma dzieci, a jej poprzedni związek również nie należał do udanych. Para przypadła sobie do gustu i od kilku miesięcy daje wyraz swojej miłości, publikując na Instagramie mnóstwo wspólnych zdjęć z podróży i innych przygód, m.in. z dziećmi. 

Ironiczny żart sponsora reprezentacji Polski po blamażu z Czechami

Marcin Hakiel zadał kres plotkom. W jego związku wszystko w porządku

Nowy związek zadziałał na Marcina Hakiela pozytywnie. Tryskał energią i zabierał swoją ukochaną w różne, romantyczne miejsca. Jakiś czas temu nieoczekiwanie seria miłosnych zdjęć na Instagramie została przerwana, co internauci jednoznacznie określili jako kryzys w tej relacji. Nic bardziej mylnego. Chociaż wielu fanów tancerza podejrzewało, że tak szybkie znalezienie sobie nowej partnerki nie wróży nic dobrego na dłuższą metę, to celebryta zadał kres wszelkim błędnym domysłom. 

Wystąpił bowiem na filmiku, który dał jasno do zrozumienia, że kontakty zakochanych mają się jak najlepiej i wciąż pielęgnują oni swoje uczucie. Po tym nagraniu nie ma wątpliwości, że płomień ich namiętności wcale się nie żarzy, tylko nieprzerwanie pnie w górę. 

Marcin Hakiel na romantycznym nagraniu z ukochaną

Marcin Hakiel zaprezentował się w roli dżentelmena, który zabiega o względy swojej kobiety. Ona nie pozostaje obojętna na te zaloty i nagradza eksmałżonka Katarzyny Cichopek delikatnym dotykiem po twarzy. Marcin Hakiel na tę okazję ubrał białą, elegancką koszulę i spodnie z szelkami, zaś tajemnicza Dominika zadała szyku w modnym, czarnym kombinezonie z rozszerzonymi nogawkami. 

Filmik nie jest jedną niespodzianką, jaką gorliwi i żądni nowych wieści fani Marcina Hakieli dostrzeli na Instagramie. Ich uwagę przykuł także komentarz, a raczej wyznanie miłości, jakie znalazło się pod publikacją. - Kocham to ujęcie i tego pana - ogłosiła partnerka Marcina Hakiela. A więc miłość - wbrew złym podszeptom - kwitnie.