Rozrywka.Goniec.pl

fot. Dzień Dobry TVN Extra

Magdalena Stępień opowiedziała w TVN o ostatnich chwilach życia Oliwierka

6 Listopada 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Magdalena Stępień i tragedia jej dziecka opisywane były w mediach kilka miesięcy temu. Po wyczerpującej walce z chorobą, chłopiec odszedł w nocy z 26 na 27 lipca. W niepublikowanej wcześniej rozmowie z "Dzień dobry TVN" matka opowiedziała o ostatnich chwilach ze swoją pociechą.

Magdalena Stępień wspomina zmarłe dziecko

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak zmagali się w ostatnim czasie z tragedią dotyczącą odejścia swojego dziecka, ponadrocznego Oliwiera, który walczył z nowotworem. Oprócz nieszczęścia, jakie ich spotkało, mierzyli się również z internetowym hejtem.

Wszystko za sprawą zbiórki na leczenie chłopca, jaką w sieci założyła jego matka. Wielu komentatorów było wściekłych na wieść, że syn znanego piłkarza potrzebuje dodatkowych pieniędzy na to, by móc podjąć kurację.

Ostatecznie po tym, jak Magdalena Stępień wyjaśniła okoliczności całej sytuacji, większość z internautów zmieniła zdanie i okazywała wsparcie zrozpaczonym rodzicom. Niestety, pod koniec lipca, mimo podjętych działań, mały Oliwier zmarł.

W sobotę matka dziecka wystąpiła w "Dzień dobry TVN" , gdzie opowiedziała o tych najtrudniejszych w swoim życiu chwilach. W niedzielę w sieci pojawiły się kolejne, niepublikowane dotąd zwierzenia kobiety.

Pełna goryczy, nie szczędząc łez, wyjaśniła, czym był dla niej ten niezwykle wyczerpujący okres w życiu oraz jak wyglądały ostatnie chwile z ukochanym maleństwem.

Pożegnanie odchodzącego dziecka

- Ja wtedy leżałam obok niego. Wtedy przyleciał też tato Oliwiera. Poczułam się, że jest ktoś w końcu ze mną, że nie czuję się sama. Ja zasnęłam i nagle zaczęła spadać saturacja [...] Zaczęli go reanimować, mówię żeby jeszcze go intubowali, ale on już nie chciał. On już chciał odejść. Ja to wszystko widziałam, krzyczałam: "Oliwier walcz. Walcz, synku, proszę cię, nie odchodź". Tego widoku nie da się wymazać - wyznała Magdalena Stępień.

Po tym, jak wiadomo było już, że Oliwier nie żyje, matka poprosiła o to, by mogła spędzić ze zmarłym dzieckiem jeszcze chwilę czasu. Przyznała, że był to niezwykle ciężki moment w jej życiu.

- To jest straszne uczucie. Leżysz obok tego małego człowieczka, który już nie oddycha i w ogóle sobie nic nie myślisz. Czujesz ogromną pustkę, ja myślę, że życie się skończyło i nie wiesz, co dalej. To jest bardzo trudne - opowiadała Magdalena Stępień.

Mały Oliwier zmarł w szpitalu w Izraelu. 1 sierpnia pochowany został na cmentarzu w Oleśnicy.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Gessler zrzuciła kilkanaście kilogramów. Sama stworzyła dietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka schudła w błyskawicznym tempie. Zdradziła sekret, jak tego dokonała
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joanna Szczepkowska "podziękowała" Piotrowi Glińskiemu za życzenia. Ostry komentarz aktorki
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]