Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magdalena Stępień jest znów zakochana? Modelka pokazała znaczące zdjęcie
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 27.02.2023 15:16

Magdalena Stępień jest znów zakochana? Modelka pokazała znaczące zdjęcie

Magdalena Stępień
Instagram/magdalena___stepien

Magdalena Stępień przeszła przez prawdziwe piekło - rozstanie z ukochanym, a potem choroba i śmierć synka. Okazało się, że gwiazda ma się coraz lepiej. Ostatnio można odnieść wrażenie, że się zakochała! Zamieściła w sieci znaczące zdjęcie. 

Magdalena Stępień godzi się ze śmiercią synka

Magdalena Stępień przeżywała bardzo trudny okres. Po śmierci swojego synka, Oliwiera, próbowała przez długi czas stanąć na nogi. Na krótki czas usunęła media społecznościowe, a potem wróciła, chcąc w spokoju przeżyć żałobę po dziecku.

W ostatnim czasie okazało się, że jej świat powoli zaczął z powrotem nabierać kolorów. Pojawiła się również miłość. Na Instagramie gwiazdy znalazło się znaczące zdjęcie.

W poniedziałek rano do Biedronki ustawią się długie kolejki. Tego jeszcze nie było

Magdalena Stępień potwierdziła związek

Magdalena Stępień od razu powiedziała, że chodzi o związek. Złączone dłonie i piękny widok na miasto oraz podpis po angielsku “razem lepiej” z serduszkiem mogły świadczyć o tym, że wiadomo już na pewno, co dzieje się w jej życiu uczuciowym.

magdalena stępień 1.png

Informację o tym, że z kimś jest, ujawniła już w rozmowie z Plejadą. Jak na razie wiadomo, że wizerunek jej ukochanego nie pojawi się w sieci.

- Dopiero teraz się zdecydowałam, tak jak mówiłam wcześniej, nie będę pokazywać mojego prywatnego życia z partnerem na Instagramie - przekazała gwiazda.

Magdalena Stępień ma nową miłość. Jakub Rzeźniczak nie jest już dla niej ważny?

Magdalena Stępień rozstała się z Jakubem Rzeźniczakiem. Owocem ich związku był właśnie Oliwier. Para nie dogadywała się jednak w podstawowych kwestiach i zdawało się, że między nimi nigdy nie dojdzie do porozumienia, które pozwoliłoby na wspólne życie w harmonii. 

Mimo tego Stępień przyznaje, że cieszy się, że spotkała na swojej drodze polskiego piłkarza. Dzięki niemu na świat przyszedł Oliwier, który był przez pewien czas najważniejszą osobą w jej życiu.

- Kochałam go i bardzo chciałam, żebyśmy byli razem. Dzięki Kubie na świat przyszedł przecież Oliwier i dzisiaj już tylko tak o tym myślę - mówiła w wywiadzie dla “Fashion Magazine”.

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL 

Źródło: Plejada.pl, Fashion Magazine