Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek zdradziła swój sposób na świetny wygląd i wspaniałą figurę. Ma jeden trik
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 22.06.2022 08:36

Katarzyna Cichopek zdradziła swój sposób na świetny wygląd i wspaniałą figurę. Ma jeden trik

Katarzyna Cichopek zdradziła swój przepis na świetny wygląd i wspaniałą figurę. To takie proste
Katarzyna Cichopek/AKPA

Katarzyna Cichopek w ostatnich miesiącach jest jednym z najbardziej „klikalnych” nazwisk w polskich mediach. Aktorka zawdzięcza to nieoczekiwanemu rozstaniu z mężem, Marcinem Hakielem. Co więcej, bardzo szybko zaczęły pojawiać się plotki o jej rzekomym romansie z Maciejem Kurzajewskim. W rozmowie z "Faktem" aktorka zdradziła, co robi, aby swoje pięć minut wykorzystać do maksimum i świetnie wyglądać.

Katarzyna Cichopek przeżywa renesans swojej kariery

Choć okoliczności były niezbyt sprzyjające, to w ostatnim czasie Katarzyna Cichopek zdaje się rozkwitać. Mediom nie umknęło również to, że aktorka zrzuciła kilka kilogramów i ewidentnie zadbała o swoją figurę. W wywiadzie dla portalu "Fakt" gwiazda zdradziła, w czym tkwi sekret jej nienagannego wyglądu i figury. Katarzyna Cichopek stała się znana dzięki roli Kingi Zduńskiej w telenoweli „M jak miłość”, ale od debiutu na małym ekranie wiele się zmieniło i aktorka miała okazję sprawdzić się w kilku zupełnie nowych rolach. Najpierw Katarzyna Cichopek błyszczała w show „Taniec z gwiazdami”, w którym udało jej się poznać przyszłego męża i zdobyć kryształową kulę.

Od września 2020 współprowadzi poranny program TVP 2 „Pytania na śniadanie”. W 2022 roku powierzono jej prowadzenie festiwalu w Opolu, a w najbliższym czasie zobaczymy ją w dwóch nowych projektach. W rozmowie z portalem "Fakt" gwiazda zdradziła, co robi, aby wyglądać świetnie, być w formie i wytrzymywać tak szaleńcze tempo pracy.

- Do programu szykuje mnie mój niezawodny i bardzo zdolny beauty team. A nad moimi stylizacjami czuwa stylistka Marta - odpowiedziała Katarzyna Cichopek.

- Z pewnością nie jest problemem dobranie świetnej stylizacji, bo wygląda pani rewelacyjnie! Jaki jest sekret pani wspaniałej figury? - skomplementowała aktorkę redaktorka "Faktu".

- Dziękuję! To zasługa treningów i diety, piję również dużo wody - skwitowała aktorka.

katarzyna cichopek opole 2022
fot. Jacek Kurnikowski, Mieszko Piętka/AKPA/

Katarzyna Cichopek świetnie wygląda. Jak widać, nie trzeba robić zbyt wiele

Katarzyna Cichopek słusznie inwestuje w siebie, gdyż w najbliższym czasie czeka ją cała masa wyzwań. Po rozstaniu z Marcinem Hakielem gwiazda rzuciła się w wir pracy.

- Zbliża się jubileusz dwudziestolecia „Pytania na śniadanie”. Kręcimy nowe odcinki serialu „M jak Miłość”, pracuje również nad nowym programem dla TVP Kobieta. O szczegółach będę mogła jednak informować bliżej premiery pierwszego odcinka - opowiedziała aktorka. Już niedługo na antenie TVP kobieta poprowadzi nowy program o wnętrzach - „Operacja aranżacja”... a teraz, jak donoszą Wirtualne Media, TVP ma zamiar zaangażować gwiazdę do jeszcze jednego swojego show. Stacja od dłuższego czasu ma bowiem pracować nad drugą edycją „You Can Dance. Nowa Generacja”, w której uczestniczyć będą najmłodsi tancerze. W kolejnej odsłonie nie zobaczymy już Klaudii Antos oraz Mishy Kostrzewskiego (brata Małgorzaty Rozenek). Pewną posadę w jury ma mieć jednak Agustin Egurrola, który pozostanie jego szefem.

Producentom zależało na odświeżeniu formuły programu, dlatego postanowili zainwestować w nowe jury. Będąca na fali Katarzyna Cichopek okazała się być idealną kandydatką do tej roli. - Świetnie tańczy, ma też fajny kontakt z dzieciakami - powiedziała „Party”, osoba związana z TVP.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt.pl