Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek obejmuje Macieja Kurzajewskiego. Krępujące nagranie krąży po sieci
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 14.06.2022 21:16

Katarzyna Cichopek obejmuje Macieja Kurzajewskiego. Krępujące nagranie krąży po sieci

Katarzyna Cichopek obejmuje Macieja Kurzajewskiego. Krępujące nagranie krąży po sieci
Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wzięli udział w wyzwaniu, które polega na rozpoznaniu popularnych utworów występujących w filmikach na TikToku. Wstanie z kanapy oznaczało, że znają daną piosenkę, a siedzenie na kanapie wręcz przeciwnie.

Prowadzący program śniadaniowy wypadli dość słabo, gdyż większości utworów nie znali. Uwagę jednak zwrócił czuły gest Katarzyny Cichopek w stosunku do Macieja Kurzajewskiego. Aktorka przytuliła kolegę z TVP, a ten... zareagował w nietypowy sposób.

Katarzyna Cichopek czule objęła Macieja Kurzajewskiego

W ostatnim czasie portale plotkarskie szczególnie obserwują relację aktorki ze współprowadzącym „Pytanie na śniadanie” Maciejem Kurzajewskim, zastanawiając się, czy parę łączy coś więcej niż przyjaźń. Sami zainteresowani na ten temat konsekwentnie milczą.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak w nieoczekiwanym momencie Katarzyna Cichopek obejmuje swojego towarzysza. Nagranie pochodzi z krótkiego filmiku, który redakcja „Pytanie na śniadanie” opublikowała na TikToku. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski reagowali w nim na "utwory, które znać musi każdy polski tiktoker".

Na jednym z filmików opublikowanych przez redakcję na TikToku widzimy, jak Katarzyna Cichopek spontanicznie objęła Macieja Kurzajewskiego. Jak zareagował prezenter? Zdaniem wielu osób niezbyt naturalnie.

Katarzyna Cichopek czule objęła Kurzajewskiego. Wstydził się odwzajemnić uścisk?

Prowadzący program śniadaniowy wypadli dość słabo, gdyż większości utworów nie znali. Uwagę jednak zwrócił czuły gest Katarzyny Cichopek w stosunku do Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz nie zareagował tym samym, tylko lekko się uśmiechnął i odsunął. Zawstydziła go niespodziewana reakcja koleżanki?

@pytanienasniadanie

Miłego tygodnia! WAKAJKI coraz bliżej 🥰

♬ dźwięk oryginalny - 𝔸 𝔾 𝔸 𝕋 𝔸

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: TikTok