Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Karolina z "Big Brothera" była najmłodszą uczestniczką. Dziś jest już babcią. Czym się teraz zajmuje i jak wygląda?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 03.12.2023 18:29

Karolina z "Big Brothera" była najmłodszą uczestniczką. Dziś jest już babcią. Czym się teraz zajmuje i jak wygląda?

Big Brother
Karolina z "Big Brothera" była najmłodszą uczestniczką. Fot. AKPA

Karolina Pachniewicz była gwiazdą 1. edycji kultowego "Big Brothera". Gdy wchodziła do domu Wielkiego Brata, miała zaledwie 21 lat i była najmłodszą uczestniczką reality-show. Jak dziś wygląda 43-latka, która może nazywać się… babcią?

Karolina Pachniewicz była najmłodszą mieszkanką domu "Big Brother"

1. sezon programu “Big Brother" był emitowany w TVN od marca do czerwca 2001 roku i na stałe zapisał się w historii polskiej telewizji. Było to pierwsze show ukazujące codzienne życie zwykłych osób zamkniętych w specjalnie zbudowanym domu pod nadzorem kamer. 

Gdy Manuela Michalak, Janusz Dzięcioł (zwycięzca), Rafał "Gulczas" Gulczyński, Piotr Lato, Karolina Pachniewicz i kilku innych śmiałków decydowało się na udział w show, nie zdawali sobie sprawy, że po wyjściu nie będą już anonimowi. Niektórzy mianem celebryty cieszą się do dziś. Jak z popularnością poradziła sobie najmłodsza z tego grona?

W "Big Brotherze" zawsze grał pierwsze skrzypce. Co po latach robi Klaudiusz Sevkovic?

"Big Brother". Karolina Pachniewicz po wyjściu z domu Wielkiego Brata

Karolina Pachniewicz opuściła dom "Big Brother" na własną prośbę, nie czekając, aż zostanie nominowana przez pozostałych bohaterów. Zrobiła to w imię miłości, którą obdarzyła Grzegorza Mielca - kawaler odpadł z programu tydzień wcześniej. Parze udało się stworzyć związek, wspólnie wystąpili w filmie “Gulczas, a jak myślisz”. Tytuł obrazu Jerzego Gruzy inspirowany był słowami romantycznej uczestniczki.

Niestety, zakochani byli ze sobą tylko jakiś czas, a po rozstaniu ich drogi się rozeszły. On wyleciał do Brazylii, ona zaś kontynuowała karierę w show-biznesie i brała udział w kilku telewizyjnych przedsięwzięciach. Rozpoznawalność nie dawała jej jednak szczęścia, więc postanowiła poszukać go w Wielkiej Brytanii. Od tego momentu minęły już 22 lata. Jak dziś wygląda?

Big brother
Karolina z "Big Brothera" była najmłodszą uczestniczką. Fot. AKPA

Jak wygląda Karolina Pachniewicz z "Big Brothera"? Ma 43 lata i jest babcią

Karolina Pachniewicz jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje to, co się u niej dzieje. Z profilu na Instagramie można wywnioskować, że jest miłośniczką podróży, właścicielką dwóch uroczych piesków, a jej kolejnym hobby jest aranżacja wnętrz.

Gwiazda "Big Brothera" na Wyspach poznała ukochanego. Partner Dawid ma wnuczkę, więc 43-latka może śmiało nazywać się babcią. Z fotosów, jakie zamieszcza w sieci, można wywnioskować, że zdołała ułożyć sobie życie, wszak uśmiech nie schodzi jej z twarzy, a mimo upływu wieku dalej wygląda prawie tak samo, jak zapamiętali ją widzowie.