Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Julia Wieniawa wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Stanowcza reakcja gwiazdy
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 12.02.2023 12:30

Julia Wieniawa wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Stanowcza reakcja gwiazdy

Julia Wieniawa
Fot. Kapif

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej obiecujących artystek młodego pokolenia. Nie dziwi zatem, że producenci wciąż zabiegają o zaangażowanie jej do swoich produkcji. Tak poczynili także szefowie show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Z jaką reakcją aktorki się spotkali?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Julia Wieniawa dostała propozycję

24-letnia Julia Wieniawa, pomimo młodego wieku, może pochwalić się sporym dorobkiem artystycznym. Jest nie tylko wziętą aktorką, ale także influencerką i piosenkarka. Ma za sobą sukcesy m.in. w serialu "Rodzinka.pl", filmach "Kobiety mafii", "Small world" i "W lesie dziś nie zaśnie nikt", ale także spore osiągnięcia w branży muzycznej.

W 2022 roku wydała album pt. "Omamy", który był na czwartej pozycji zestawienia OLiS. Ta wszechstronność sprawia, że celebrytka nie musi narzekać na brak propozycji zawodowych. Może wybierać jedynie te, które najbardziej spełniają jej oczekiwania.

Z nadzieją na to, że wśród nich znajduje się udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", skontaktowali się z nią producenci show Polsatu. I to wielokrotnie. Jaką odpowiedź usłyszeli?

Okazuje się, że celebrytka nie jest jeszcze gotowa na taki projekt, chociaż nie wyklucza tego w przyszłości. W rozmowie z portalem Party wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na taki ostrożny i zaskakujący krok. Wszak wielu aspirujących artystów marzy, by móc pokazać się w telewizji w najlepszym czasie antenowym.

- Miałam parę razy propozycję i uważam, że to ciekawy format i lubię go sobie oglądać, ale po moim filmie „W lesie dziś nie zaśnie nikt” obiecałam sobie: No! Nie chcę już tego przeżywać drugi raz, a przynajmniej nie teraz - tłumaczyła.

Julia Wieniawa zawiodła część fanów, którzy chcieli zobaczyć ją w barwnych aranżacjach i bezkompromisowych charakteryzacjach, jakie formuła programu zapewnia swoim uczestnikom. Czy Julia Wieniawa poradziłaby sobie w naśladowaniu głosów i gestów gwiazd polskiej i światowej estrady? Aby się o tym przekonać, wielbiciele jej talentu muszą jeszcze poczekać.

Na razie muszą pocieszyć się faktem, iż wkrótce ich idolka i tak pojawi się w telewizji za sprawą nowego serialu pt. "Teściowie". Zagra tam u boku Cezarego Pazury i wiecznie młodej Joanny Kurowskiej.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Party