Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Julia Wieniawa nie gryzła się w język. Rozlicza się z show-biznesem. "Zepsuty i odklejony"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 21.03.2023 10:45

Julia Wieniawa nie gryzła się w język. Rozlicza się z show-biznesem. "Zepsuty i odklejony"

Julia Wieniawa
Kapif

Julia Wieniawa zaskakująco otwarcie i szczerze zrecenzowała osobowości z polskiego show-biznesu, z jakimi w trakcie kariery z mniej lub bardziej udanym skutkiem udało jej się zaznajomić. Aktorka nie miała o nich najlepszego zdania i zdradziła, dlaczego nie szuka przyjaciół "w paszczy lwa". Mocne wyznanie.

Julia Wieniawa jest w show-biznesie od kilku lat

Julia Wieniawa zaistniała na krajowym poletku rozrywkowym w 2014 roku. Od tej pory nie minęła nawet dekada, jednak doświadczona celebrytka postanowiła rozliczyć się z tym, co spotkało ją w trakcie tych lat. Julia Wieniawa miała okazję pracować w popularnych serialach, u cenionych reżyserów, a także kompletnych filmowych nuworyszów. Ma więc bogate portfolio. 

Brała udział w programach rozrywkowych i wielokrotnie pojawiała się na premierach, więc doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda świat znanych osób, gdy blask fleszy zniknie. Chociaż wydawałoby się, że powody do takich rozrachunków powinna mieć np. Maryla Rodowicz lub inna koleżanka z o wiele większym stażem, to właśnie Julia Wieniawa zdecydowała się odważnie określić, co sądzi na temat świata celebrytów. 

Adam Małysz wysłał pilną wiadomość Dawidowi Kubackiemu. Wyszło na jaw, co mu obiecał

Julia Wieniawa spełnia się jako artystka

Julia Wieniawa, nie zważając na lojalność i to, że wielu osobom jej słowa mogą się nie spodobać, odważnie podjęła temat w rozmowie z Maksem Behrem w radiu ChilliZet. Zanim jednak przeszła do meritum swojej wypowiedzi, w ramach wywiadu przybliżyła słuchaczom blaski i cienie swojej kariery. 

Rozmówca pytał ją o to, jak dorastanie na planach filmowych (np. w serialu "Rodzinka.pl") wpłynęło na jej życie prywatne i miłosne. Padło też kilka słów na temat planach na przyszłość, którą, czego nie ukrywała, aktorka widzi w dobrych barwach. 

Julia Wieniawa wyznała również, że spełnia się scenicznie i muzycznie, a prawdziwych artystów postrzega jako osoby o nietuzinkowej wrażliwości i pięknych duszach. W show-biznesie artystów nie ma jedna tylu, ilu rzeczywiście się za nich podaje, co mocno ją denerwuje. 

Julia Wieniawa rozliczyła się z show-biznesem

M.in. to wpłynęło na negatywny odbiór tej branży przez 24-latkę. Julia Wieniawa nie szczędziła gorzkich słów i ujawniła, jakie jest jej prawdziwe zdanie na temat osób, które czasem ramię w ramię z nią stają na "ściankach". 

- Nie przyjaźnię się za bardzo z ludźmi z show-biznesu, bo jest zepsuty i odklejony. Niektórzy ludzie są naprawdę odklejeni od rzeczywistości. Nie mówię o wszystkich, ale czasami, jak patrzę na te osoby, które wychodzą na ścianki, to sobie myślę "naprawdę, to są odklejeńcy". Życzę im tego, żeby czasem zeszli na ziemię - oświadczyła w ChilliZet.

Julia Wieniawa w przypływie szczerości dodała, że przedstawiciele branży rozrywkowej nie należą do "normalsów", a im lepiej ich poznała, tym miała o nich gorsze zdanie

O celebrytach rzeczywiście większość Polaków ma negatywną opinię, jednak od nich samych raczej nie słyszy się tak mocnych słów krytyki. Jak sądzicie, czy Julia Wieniawa poniesie konsekwencje swojej prawdomówności?

 

Źródło: ChilliZet