Rozrywka.Goniec.pl

Kapif

Julia Wieniawa nie gryzła się w język. Rozlicza się z show-biznesem. "Zepsuty i odklejony"

21 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Julia Wieniawa zaskakująco otwarcie i szczerze zrecenzowała osobowości z polskiego show-biznesu, z jakimi w trakcie kariery z mniej lub bardziej udanym skutkiem udało jej się zaznajomić. Aktorka nie miała o nich najlepszego zdania i zdradziła, dlaczego nie szuka przyjaciół "w paszczy lwa". Mocne wyznanie.

Julia Wieniawa jest w show-biznesie od kilku lat

Julia Wieniawa zaistniała na krajowym poletku rozrywkowym w 2014 roku. Od tej pory nie minęła nawet dekada, jednak doświadczona celebrytka postanowiła rozliczyć się z tym, co spotkało ją w trakcie tych lat. Julia Wieniawa miała okazję pracować w popularnych serialach, u cenionych reżyserów , a także kompletnych filmowych nuworyszów. Ma więc bogate portfolio. 

Brała udział w programach rozrywkowych i wielokrotnie pojawiała się na premierach, więc doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda świat znanych osób, gdy blask fleszy zniknie. Chociaż wydawałoby się, że powody do takich rozrachunków powinna mieć np. Maryla Rodowicz lub inna koleżanka z o wiele większym stażem, to właśnie Julia Wieniawa zdecydowała się odważnie określić, co sądzi na temat świata celebrytów. 

Adam Małysz

Adam Małysz wysłał pilną wiadomość Dawidowi Kubackiemu. Wyszło na jaw, co mu obiecał

CZYTAJ DALEJ

Julia Wieniawa spełnia się jako artystka

Julia Wieniawa, nie zważając na lojalność i to, że wielu osobom jej słowa mogą się nie spodobać, odważnie podjęła temat w rozmowie z Maksem Behrem w radiu ChilliZet. Zanim jednak przeszła do meritum swojej wypowiedzi, w ramach wywiadu przybliżyła słuchaczom blaski i cienie swojej kariery. 

Rozmówca pytał ją o to, jak dorastanie na planach filmowych (np. w serialu "Rodzinka.pl" ) wpłynęło na jej życie prywatne i miłosne. Padło też kilka słów na temat planach na przyszłość, którą, czego nie ukrywała, aktorka widzi w dobrych barwach. 

Julia Wieniawa wyznała również, że spełnia się scenicznie i muzycznie, a prawdziwych artystów postrzega jako osoby o nietuzinkowej wrażliwości i pięknych duszach. W show-biznesie artystów nie ma jedna tylu, ilu rzeczywiście się za nich podaje, co mocno ją denerwuje. 

Julia Wieniawa rozliczyła się z show-biznesem

M.in. to wpłynęło na negatywny odbiór tej branży przez 24-latkę. Julia Wieniawa nie szczędziła gorzkich słów i ujawniła, jakie jest jej prawdziwe zdanie na temat osób, które czasem ramię w ramię z nią stają na "ściankach". 

- Nie przyjaźnię się za bardzo z ludźmi z show-biznesu, bo jest zepsuty i odklejony. Niektórzy ludzie są naprawdę odklejeni od rzeczywistości. Nie mówię o wszystkich, ale czasami, jak patrzę na te osoby, które wychodzą na ścianki, to sobie myślę "naprawdę, to są odklejeńcy". Życzę im tego, żeby czasem zeszli na ziemię - oświadczyła w ChilliZet.

Julia Wieniawa w przypływie szczerości dodała, że przedstawiciele branży rozrywkowej nie należą do "normalsów", a im lepiej ich poznała, tym miała o nich gorsze zdanie

O celebrytach rzeczywiście większość Polaków ma negatywną opinię, jednak od nich samych raczej nie słyszy się tak mocnych słów krytyki. Jak sądzicie, czy Julia Wieniawa poniesie konsekwencje swojej prawdomówności?

 

Źródło: ChilliZet

klasa

Uczennica uderzyła nauczycielkę w jednej z dolnośląskich szkół. Kobieta straciła przytomność

CZYTAJ DALEJ
poszukiwana

Policja z całej Polski szuka tej kobiety. To czego się dopuściła, mrozi krew w żyłach

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Edyta Golec dodała wyjątkowe nagranie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Po wpisie Roksany Węgiel o zaręczynach w sieci rozpętała się burza. Fani robią jedną rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jonanna Koroniewska opublikowała poruszający post. Tak nazwała Katarzynę Dowbor
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Łukasz Golec zdradził tajemnicę brata. Wszystko się wydało na oczach widzów Polsatu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sara James szczerze o relacji z mamą. Z ust młodej gwiazdy padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski wystąpił z córką i zachwycił całą Polskę. Gwiazdor zrobił "wejście smoka"
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]