Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Joanna Opozda trafiła do szpitala. Ciężarna aktorka boi się o dziecko
Monika Majko
Monika Majko 12.01.2022 08:03

Joanna Opozda trafiła do szpitala. Ciężarna aktorka boi się o dziecko

opozda szpital
www.instagram.com/asiaopozda

Ciężarna Joanna Opozda bardzo źle znosi stres towarzyszący rodzinnej kłótni. Aktorka przyznała, że jej stan nie jest najlepszy, a niedawno trafiła nawet do szpitala. Przestraszona żona Antka Królikowskiego opublikowała na swoim Instagramie oświadczenie w sprawie konfliktu z ojcem, który w minioną sobotę strzelał do swoich bliskich w Busku-Zdroju.

- Mam dość. Jestem na skraju [...] Chcę powiedzieć, że nie odpowiadam za mojego ojca i jego rodzinę. Odcięłam się od nich dawno temu. Miałam ku temu swoje powody, które przemilczę. Już jako mała dziewczynka nie miałam kontaktu z babcią czy ciotkami. Teraz ci ludzie wtargnęli w moje życie, niszcząc mnie i nasze nienarodzone dziecko. Niszcząc moją mamę, siostrę, brata i męża - rozpoczęła swój wpis Joanna Opozda.

Joanna Opozda trafiła do szpitala

8 stycznia 2022 roku doszło do eskalacji rodzinnego konfliktu Opozdów, a ojciec aktorki chwycił za broń i kilkukrotnie wystrzelił w kierunku swoich bliskich, którzy mieli przyjechać do Buska-Zdroju, by zabrać z mieszkania zajmowanego przez Dariusza Opozdę rzeczy należące do jego żony. Swojej teściowej w wyprawie towarzyszył także Antek Królikowski, który zamieścił w sieci mrożące krew w żyłach nagranie ze strzelaniny.

Joanna Opozda podkreśliła, że nie ma wpływu na to, jak zachowują się jej bliscy ze strony ojca. Aktorka wyprowadziła się z domu jako 18-latka i zaczęła życie na własny rachunek, by nie mieć z nimi nic wspólnego. Jak dodała, po jakimś czasie zaczęła czuć się "wolna, momentami szczęśliwa", jednak teraz jej spokój zburzył narastający rodzinny konflikt.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

- Teraz kiedy powinnam skakać z radości, bo już niedługo zostanę mamą, jestem rozwalona psychicznie i fizycznie. Nie mogę jeść, spać, ciągle wymiotuję. Dziś wylądowałam w szpitalu z silnymi skurczami i bólami. Wszystko z nerwów. Dostałam ataku paniki, nie mogłam oddychać. Piszę o tym, bo martwię się o zdrowie mojego dziecka. Prawie całą ciążę przeleżałam chora w łóżku, a teraz jeszcze to - wyznała bezsilna gwiazda.

Joanna Opozda boi się o swoje dziecko

Żona Antka Królikowskiego wyznała, że "nie daje już rady", choć jest świadoma tego, że rozwijający się w jej łonie syn odczuwa wszystko to, co ona. Gwiazda dodała także, że od kilku dni ma ogromne wyrzuty sumienia i nie może przestać płakać, choć usilnie próbuje się uspokoić dla dobra swojego dziecka.

Wykończona ciągłym stresem i emocjami Joanna Opozda zaapelowała do swojego ojca o "zakończenie wojny". Aktorka podkreśliła także, że jej mama chce jedynie odzyskać swoje rzeczy.

- [...] Daj nam wszystkim żyć! Ty również żyj, jak chcesz. Bądź zdrowy i szczęśliwy. Zastanów się, co robisz. Zastanów się, czy to normalne, że strzelałeś do swojej córki i kobiety, z którą przeżyłeś 35 lat życia. Nie opowiadaj już kłamstw. Już dosyć - prosiła swojego ojca gwiazda.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Goniec