Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Joanna Opozda pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie. Zewsząd posypały się gratulacje
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 23.05.2022 10:28

Joanna Opozda pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie. Zewsząd posypały się gratulacje

Joanna Opozda pokazała brzuszek. Zewsząd posypały się gratulacje
TRICOLORS/East News/Instagram: @asiaopozda

Joanna Opozda, która od kilku miesięcy cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów, zrelacjonowała swoją wizytę w jednym z warszawskich salonów urody. Aktorka planuje szybko wrócić do formy sprzed ciąży.

Joanna Opozda pokazała brzuch

Opozda pochwaliła się po raz pierwszy swoją sylwetką i zdradziła, ile przytyła w czasie ciąży!

Ostatnie miesiące były dla gwiazdy szczególnie ciężkie. Najpierw cała Polska była świadkami rodzinnej kłótnia z jej ojcem, a następnie została zdradzona przez Antoniego Królikowskiego, z którym wzięła ślub w sierpniu 2021 roku.

Joanna Opozda po raz pierwszy pochwaliła się figurą po ciąży

Joanna Opozda od zawsze mogła pochwalić się nienaganną figurą i doskonale widać, że bardzo szybko zgubiła nadprogramowe kilogramy przybrane w trakcie ciąży. W relacji zdradziła, że przytyła w tym okresie 18 kilogramów.

Niestety, nie wszystko jednak wróciło do stanu „sprzed”, dlatego aktorka postanowiła popracować nad jędrnością skóry w klinice medycyny estetycznej. Przyznała też, że wkrótce planuje zacząć treningi.

Od przyszłego tygodnia chcę zacząć ćwiczyć. Polecacie coś? Oczywiście chodzi mi o jakieś ćwiczenia w domu -napisała Joanna Opozda.

Opozda zachwyca formą po porodzie
Opozda zachwyca formą po porodzie/Instagram: @asiaopozda

Joanna Opozda zachwyca formą po porodzie

Wynika więc, że aktorka nie musiała katować się domowymi treningami, aby wrócić do formy. Raptem trzy miesiące temu urodziła swoje pierwsze dziecko, a już wygląda fenomenalnie. Najnowsze relacje Joanny Opozdy wskazują również, że aktorka powoli wraca do życia po burzliwym rozstaniu z Antkiem Królikowskim i porodzie.

Opozda zachwyca formą po porodzie
Opozda zachwyca formą po porodzie/Instagram: @asiaopozda

To dobra informacja, ponieważ ostatnie miesiące były dla gwiazdy szczególnie ciężkie. Najpierw cała Polska była świadkami rodzinnej kłótnia z jej ojcem, a następnie została zdradzona przez męża, z którym wzięła ślub w sierpniu 2021 roku.

Joanna Opozda pod koniec lutego powitała na świecie syna Vincenta. W trudnym okresie skupiła się tylko na sobie i dziecku. Niedawno aktorka wróciła do pracy, mówiąc podczas jednego z wywiadów na OFF CAMERA Festival w Krakowie, że sytuacja rodzinna ją do tego zmusiła.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: kozaczek.pl