Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Joanna Krupa zdjęła doczepy i pokazała prawdziwe oblicze. W tle "ona jest łysa"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 21.02.2024 11:33

Joanna Krupa zdjęła doczepy i pokazała prawdziwe oblicze. W tle "ona jest łysa"

Joanna Krupa
Joanna Krupa zdjęła doczepy i pokazała prawdziwe oblicze. Fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa w wielu rankingach była klasyfikowana nie tylko jako najpiękniejsza Polka, ale także jedna z najseksowniejszych kobieta na świecie. Czy legendarny czar prysł, gdy zdjęła z włosów doczepy i pokazała swoje prawdziwe oblicze? Internauci już to rozstrzygnęli.

Joanna Krupa objęła nowy format TVN

Pozycja Joanny Krupy w TVN jest na tyle silna, że oprócz wieloletniej współpracy przy "Top model" zaproponowano jej angaż do zupełnie nowego formatu. Wraz z Ewą Chodakowską objęła program "Razem odNowa" opowiadający o trudnych losach borykających się z problemami małżonków.

Modelka i trenerka fitness przez producentów zostały nazwane ekspertkami, co wzbudziło mieszane odczucia wśród widzów. Kontrowersje wywołało w tym czasie również to, co działo się w jednym z pierwszych odcinków show. Podobną dawkę emocji wzbudził najnowszy wpis celebrytki, który poświęcony został zupełnie innej sprawie.

Joanna Krupa
Joanna Krupa zdjęła doczepy i pokazała prawdziwe oblicze. Fot. KAPiF
51-letnia gwiazda "Pierwszej miłości" bez ubrania! Fani: "To CIAŁO!"

Joanna Krupa zaskoczyła fanów. Tak rzadko się pokazuje

Joanna Krupa, choć zazwyczaj swoim fanom prezentuje się w pełnym wizerunkowym rynsztunku - czyli makijażu, drogiej kreacji i starannie wykonanej fryzurze, tym postanowiła ich zaskoczyć.

Opublikowała w sieci humorystyczne nagranie, na którym pokazała się w iście domowych pieleszach. Szczególną uwagę poświęciła fryzurze pozbawionej upiększających dodatków. Wyobraźnię pobudził także dźwięk, jaki załączyła w tle. Czy gwiazdorka TVN rzeczywiście… jest łysa?!

Joanna Krupa
Joanna Krupa zdjęła doczepy i pokazała prawdziwe oblicze. Fot. KAPiF

Joanna Krupa zdjęła doczepy. W tle: "ona jest łysa"

Choć słowa puszczona w tle mogłyby na to wskazywać, wcale tak nie jest. Joanna Krupa bez doczepów we włosach istotnie, wygląda inaczej niż w telewizji, jednak dalej udało jej się zachować swój urok. Fani mogą więc spać spokojnie, bo tytuł jednej z najseksowniejszych kobiet na świecie ich idolce na pewno nie zostanie odebrany. 

Tak się czuję, kiedy mam zdjęte doczepy - podpisała naganie na Instagramie.

Wirtualna społeczność doceniła poczucie humoru Joanny Krupy. Duża część internautów pogratulowała jej naturalnej urody, a niektórzy przyznali, że i oni po rezygnacji z doczepów czuli się podobnie.

  1. Ładna kobieta bez dodatkowych włosów i makijażu... uwielbiam widzieć Twoje poczucie humoru
  2. Prawda!!! Czuję się jakbym miał dwa włosy na głowie
  3. Jesteś piękna pod każdym względem - pisali w sekcji komentarzy.
Joanna Krupa
Joanna Krupa zdjęła doczepy i pokazała prawdziwe oblicze. Fot. Instagram @joannakrupa
Tagi: Joanna Krupa