Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > 51-letnia gwiazda "Pierwszej miłości" bez ubrania! Fani: "To CIAŁO!"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 18.02.2024 14:23

51-letnia gwiazda "Pierwszej miłości" bez ubrania! Fani: "To CIAŁO!"

Fot. Rozebrana aktorka z "Pierwszej miłości"
Fot. KAPiF, Rozebrana aktorka z "Pierwszej miłości"

Gwiazda serialu "Pierwsza miłość" postanowiła zafundować swoim fanom nie lada gratkę. W dniu zakochanych bez wdześniejszych zapowiedzi pokazała odważny fotos, dzięki któremu ich emocje zaczęły nagle buzować.. Jak wyglądała ta osobliwa walentynka?

Gwiazda "Pierwszej miłości" zdobywa serca widzów nie tylko na ekranie, ale i w sieci

Choć ostatnie losy bohaterów "Pierwszej miłości" są oglądane przez widzów z wypiekami na twarzy, rumieńce z pewnością mogą pojawić się także po zapoznaniu się z internetową twórczością jednej ze znanych z ekranu aktorek.

Gwiazda telenoweli Polsatu nie ograniczyła się jedynie do standardowych walentynkowych życzeń. Wygłosiła miłosne exposé, jednocześnie doskonale wiedząc, jak zwrócić na nie uwagę. Domyślacie się, która z aktorek sprawiła taką niespodziankę?

Caroline Derpienski wystartuje w wyborach? Stanowski ujawnia

Osobliwa walentynka aktorki z "Pierwszej miłości". "Kochajcie się"

Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Agnieszka Wielgosz, czy może Anna Ilczuk? Jedna z nich 14. lutego przypomniała swoim obserwującym o dniu świętego Walentego, dając do zrozumienia, że miłość powinna być w życiu najważniejsza.

Kochajcie się, nie tylko dzisiaj - napisała na Instagramie.

Temu idealistycznemu wezwaniu towarzyszyło kilka wymownych hasztagów, m.in. "make love not war" oraz "naked" (j. pol. - nago). Nie trudno zatem zagadnąć, że właśnie w stroju Ewy odważna artystka pokazała się w mediach społecznościowych. 

"Pierwsza miłość". Agnieszka Wielgosz poszła na całość. Pokazała za dużo?

Agnieszka Wielgosz, czyli serialowa Malwina Dąbek-Florek z "Pierwszej miłości", pokazała się absolutnie soute, nie dając dużego pola manewru wyobraźni. Fotografowi zapozowała, leżąc topless w wypełnionej do połowy wodą wannie. Kawałek biustu zasłoniła emotikoną w kształcie serca. Co na tn temat sądzą internauci?

Wielbiciele urody i talentu Agnieszki Wielgosz nie pozostali obojętni na tę zmysłową walentynkę. W gąszczu komentarzy zaroiło się od głosów uznania, a synonimy słowa piękna można było przeczytać niemal w każdym komentarzu. Też podzielacie ten entuzjazm, czy uważacie, że taki kadr na platformie społecznościowej dostępnej bez ograniczeń wiekowych jest przesadą?

Agnieszka Wielgosz
Agnieszka Wielgosz. Fot. AKPA
Tagi: gwiazdy