Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Joanna Krupa: "Moja córka ma dwie mamy". Wszystko nagrała i wrzuciła do sieci
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 07.12.2023 12:27

Joanna Krupa: "Moja córka ma dwie mamy". Wszystko nagrała i wrzuciła do sieci

Joanna Krupa
Joanna Krupa: "Moja córka ma dwie mamy". Fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa lubi zaskakiwać, jednak tym razem nie była to ani nowa kreacja, ani sesja zdjęciowa uświęcająca wzniosły projekt dobroczynny. Gwiazda mieszkająca na stałe w Stanach Zjednoczonych oznajmiła wprost, że jej córka ma... dwie mamy. Jak to możliwe? Zaskakujące nagranie z wyjaśnieniem udostępniła w sieci.

Joanna Krupa urodziła córkę w 2019 roku

Gospodyni polskiej wersji "Top model" uroki macierzyństwa zaczęła odkrywać 2 listopada 2019 roku. 40-letnia wówczas modelka urodziła córkę, której dała na imię Ashy-Leigh. Ojcem dziecka jest amerykański przedsiębiorca, Douglas Nunes. Joanna Krupa kilka lat temu wyznała, że lubego poznała w romantycznych okolicznościach, a połączyła ich miłość do zwierząt.

Pierwszy raz mnie zobaczył, gdy mój piesek go oszczekał. Ale nie podszedł wtedy, bo rozmawiałam przez telefon. Kilka tygodni później podszedł do mnie i zapytał, gdzie jest reszta moich psów. Zdziwiłam się, skąd on wie, ile ja mam psów. Zaczęliśmy rozmawiać. O tym, że ma psa ze schroniska, że jego przyjaciele działają w akcjach charytatywnych dla zwierząt - relacjonowała na łamach Vivy.

Niestety, małżeństwo od dłuższego czasu boryka się z problemami. Para w marcu podjęła decyzję o separacji, a stosowne oświadczenie trafiło do mediów społecznościowych.

Gwiazda "Top Model" ledwo ogłosiła ciążę, a tu takie wieści. "Nie wiem, jak to powiedzieć"

Joanna Krupa jest w separacji z ojcem małej Ashy-Leigh

Joanna Krupa i Douglas Nunes nie mają orzeczonego rozwodu i dalej ze sobą mieszkają, jednak nie prowadzą życia klasycznego małżeństwa. Spoiwem, które najbardziej ich łączy, jednak wychowanie ukochanej córeczki. 

Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy na pierwszym miejscu. Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi rodzicami, idąc naprzód - napisała na Instagramie.

Celebrytka na łamach swoich platform społecznościowych chętnie dzieli się nie tylko tak poważnymi komunikatami, ale także bardziej luźnymi kadrami z życia codziennego. Na wielu fotosach pokazuje się razem z Ashy-Leigh. Początkiem grudnia gwiazda TVN zdobyła się na zaskakujące wyznanie dotyczące swojej pociechy. Co oświadczyła w specjalnym nagraniu?

Joanna Krupa: "Moja córka ma dwie mamy". Nagranie hitem sieci

Joanna Krupa zamieściła na TikToku filmik z popisem: "Asha ma dwie mamy". Choć słowa mogą być zdziwieniem, to kontekst tej wypowiedzi został w zabawny sposób zarysowany na nagraniu. 44-latka pokazała się nań w dwóch odsłonach.

Na początku filmiku wystąpiła w domowym szlafroku, w którym leniwie przechadzała się po kuchni w poszukiwaniu kawy. Po kilku sekundach widzów czekała niemała niespodzianka. Modelka pokazała się w stylizacji drapieżnej kobiety-wampa i z ponętnym wzrokiem patrzyła w obiektyw, jednocześnie malując sobie usta pomadką. 

Tym humorystycznym postem pokazała, że jest nie tylko sławną z telewizji pięknością, ale podobnie jak każdy z nas czasem zaszywa się w domowych pieleszach. Dowcipne?

Joanna Krupa
Joanna Krupa: "Moja córka ma dwie mamy". Fot. Instagram @joannakrupa

Źródło: Viva