Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jeżowska niedawno chwaliła się kochankiem. Pożałowała swoich słów?
Maja Szewczak
Maja Szewczak 21.02.2024 21:11

Jeżowska niedawno chwaliła się kochankiem. Pożałowała swoich słów?

Majka Jeżowska jeszcze niedawno chwaliła się kochankiem
fot.AKPA

Majka Jeżowska to polska piosenkarka, która śpiewała dla dzieci kilku pokoleń. Jej znane utwory to m.in. “A ja wolę moją mamę”, czy “Wszystkie dzieci nasze są”. Celebrytka zawsze swoje życie prywatne wolała trzymać z dala od mediów. Raz zrobiła wyjątek i chyba nawet powiedziała trochę za dużo. Gwiazda żałowała, że to wyznała. 

Kariera Majki Jeżowskiej

Majka Jeżowska to polska piosenkarka i kompozytorka, która niedawno skończyła 61 lat. Kobieta od zawsze wiedziała, że swoją przyszłość chce łączyć z muzyką i śpiewem. Ukończyła nawet studia z tym związane na Akademii Muzycznej w Katowicach.  W 1979 roku uczestniczyła z piosenką “Nutka w nutkę” na konkursie “Premier” na 17. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, na którym otrzymała wyróżnienie za interesującą interpretację piosenek. Wtedy jej kariera zaczęła szybko nabierać tempa. 

Mało kto wie, że piosenkarka w 1981 roku wyjechała do Chicago, gdzie była wokalistką w zespole “Heat N Serve”. Przez krótką chwilę to właśnie tam się rozwijała muzycznie i osiągała sukcesy. 

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny powitali na świecie kolejne dziecko

Majka Jeżowska jest już babcią

Jak wiadomo, Majka Jeżowska była dwukrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był muzyk Janusz Koman, z którym doczekała się syna, Wojciecha. Nieco później wyszła za gitarzystę Toma Logana. Artystka wyznała, że jedno ze związków zakończyło się ze względu na przemoc domową, której kobieta w zupełności nie akceptowała. 

Kilka lat temu gwiazda podzieliła się z fanami cudowną informacją, że za jakiś czas zostanie… babcią. Jej synowa Zosia była wtedy już w zaawansowanej ciąży, więc narodzin malucha mogli spodziewać się w każdej chwili. Gwiazda wyznała, jak bardzo cieszy się z tego powodu. Nic dziwnego, w końcu będzie mogła śpiewać piosenki dla własnego wnuka. 

Będę babcią po raz pierwszy! Razem z przyszłą mamą Zosią zastanawiamy się, który wózek polecacie? - napisała niegdyś szczęśliwa Jeżowska

fot.KAPIF; Majka Jeżowska jest już babcią

Majka Jeżowska pożałowała własnych słów odnośnie swojego kochanka

Majka Jeżowska jakiś czas temu wzięła udział w podcaście “Damy w mieście” i wyznała coś, czego potem pożałowała. Gdy padło pytanie bardziej prywatne, na temat jej związków i byłych mężów bez zastanowienia odpowiedziała i powiedziała nawet więcej, niż rozmówca pragnął wiedzieć. Przyznała, że jest już spełniona zawodowo, ma syna, jest babcią, a oprócz tego… posiada również kochanka. 

Ja już swoje przeżyłam, byłam trzy razy mężatką, urodziłam dziecko, jestem babcią i mam zaje…go kochanka - wyznała piosenkarka

Jak się okazuje, Jeżowska wcale nie miała w planach przyznać się do czegoś takiego i niestety, ale pożałowała tych słów. Podsumowała, że wcale nie popiera dzielenia się wszystkim z mediami oraz pokazywania swojego życia prywatnego. 

To była bardziej  prywatna sytuacja, to był bardziej taki prywatny wywiad. Akurat wtedy sobie na to pozwoliłam, bo nie był to wywiad do kamery. Wiesz, jak się siedzi na kanapie w podkaście, to się wydaje, że gada się z kolegą i się wyrwało - tłumaczyła się Jeżowska w rozmowie z “Pomponikem” 

A Wam jak się wydaje, czy Majka Jeżowska za dużo powiedziała? 

fot.KAPIF; Majka Jeżowska pożałowała swoich słów

Źródło: Pomponik