Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Janusz Rewiński zapadł się pod ziemię, nagle ktoś złapał z nim kontakt. Przykre słowa słynnego Siary
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 05.12.2023 15:05

Janusz Rewiński zapadł się pod ziemię, nagle ktoś złapał z nim kontakt. Przykre słowa słynnego Siary

Janusz Rewiński
KAPiF;Janusz Rewiński zniknął z show-biznesu

Przed laty Janusz Rewiński cieszył się ogromną popularnością i niebywałą sympatią wśród fanów. Grał w filmach, posiadał talent komediowy, który wykorzystywał w kabaretach. Ostatecznie jednak zniknął z polskiego show-biznesu. Co słychać u filmowego Siary?

Janusz Rewiński zdobył ogromną rzeszę fanów

Janusz Rewiński należy do grona uwielbianych polskich artystów. Swoją świetną grą aktorską zjednał sobie rzeszę fanów, która z wypiekami na twarzy podziwiała jego kunszt sceniczny, tak naturalny i przekonujący. Potrafił w pełni oddać się każdej postaci, w jaką się wcielał, dzięki czemu zyskiwała realność, jednocześnie w umiejętny sposób nie przerysowując jej.

Widzom w pamięć zapadł przede wszystkim dzięki roli gangstera Stefana “Siary” Siarzewskiego w “Kiler” i “Kiler-ów 2-óch”. Zagrał również w “Akademii Pana Kleksa”, “Rysiu” czy “Tygrysach Europy”. W pewnym momencie jednak zrezygnował z aktorstwa, czym niezwykle zasmucił swoich fanów.

Janusz Rewiński
KAPIF; Janusz Rewiński zniknął z show-biznesu
Smutne informacje o Januszu Rewińskim. Aktor żyje w osamotnieniu, trudno go rozpoznać

Janusz Rewiński zniknął z show-biznesu

Janusz Rewiński ostatni raz w filmie zagrał w 2007 roku. Przeniósł się do wsi Nowodwór znajdującej się niedaleko Mińska Mazowieckiego i spełnia się teraz nie jako aktor, a… rolnik. Na gospodarstwie, w którym mieszka, odnalazł upragnioną ciszę. Zdradził, że to właśnie dzięki pracy w nim, odnalazł radość życia.

Na 12 hektarach ziemi mam las, stawy rybne, łąki i pastwiska. Hoduję cztery konie, dziesięć owiec, cztery kozy, kury i kaczki. Koszę łąki, suszę siano, wycinam gałęzie, zabezpieczam sobie opał - drewno na zimę. Gdybym od rana do wieczora nie zajmował się rolnictwem, na które sam siebie skazałem, to chyba bym zwariował albo coś złego by się ze mną stało - mówił w rozmowie z “Wirtualną Polską”.

Janusz Rewiński nie ukrywa, że odnalazł się w roli samotnika, która go pochłonęła, a dodatkowo nie odczuwa potrzeby kontaktu z innymi osobami, nawet tymi najbliższymi. Podczas rozmowy w programie “Szykowne rozmowy” zdradził, że z synami, Jonaszem i Aleksandrem, widuje się rzadko, raz na kilka miesięcy.

Wraz z upływem czasu czuję coraz mniejszą potrzebę kontaktu z ludźmi, znajomymi i nieznajomymi. Nie szukam nowych znajomości, chyba jestem już samotnikiem. Bardzo dobrze się czuję sam. W tym wieku na szczęście nie potrzebuję kontaktu z rodziną. Moi synowie mnie nie widzą miesiącami. Im to nie jest potrzebne i ja im nie jestem potrzebny - zdradził aktor.

Janusz Rewiński szczerze o swojej karierze

Choć Janusz Rewiński zyskał ogromną popularność dzięki aktorstwu, ostatecznie postanowił je porzucić i zrezygnować z życia publicznego. Dlaczego? Jak zdradził podczas rozmowy z portalem “Show News”, była to decyzja przemyślana, podparta zewem natury. Postanowił również wspomnieć o swojej karierze, jednak tę podsumował w gorzki sposób.

Dlaczego wyprowadziłem się na wieś? Mam w genach kozackość, chcę być wolny. Moja kariera to przypadek - wyjawił aktor.

Janusz Rewiński
KAPIF; Janusz Rewiński zniknął z show-biznesu

Źródło: “Wirtualne media”, “Szykowne rozmowy”, “Show News”.

Tagi: Aktor