Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dziennikarz TVN zapomniał ugryźć się w język podczas rozmowy z Omeną Mensah. Chlapnął "żartem" o jej włosach
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 05.12.2023 13:20

Dziennikarz TVN zapomniał ugryźć się w język podczas rozmowy z Omeną Mensah. Chlapnął "żartem" o jej włosach

Omenaa Mensah i Robert Kantereit
TVN24 player, AKPA; Omenaa Mensah w TVN24

Robert Kantereit zaliczył niemałą wpadkę, gdy w niewybredny sposób skomentował charakterystyczną fryzurę Omeny Mensah. Jak na słowa dziennikarza zareagowała zaskoczona pogodynka?

Omenaa Mensah jest znaną prezenterką

Omenaa Mensah swoją karierę telewizyjną rozpoczęła w 2003 roku, gdy w TVN7 prowadziła erotyczny program interaktywny “Red Light”. Chwilę później została prezenterką pogody. Dodatkowo prowadziła formaty związane z podróżami, sportem, kulinariami czy o tematyce lifestylowej. W 2020 roku premierę miał jej autorski program “Wyjątkowe domy”, który emitowany był na antenie TVN i TVNStyle. 

W maju 2014 roku założyła fundację “Omenaa Foundation”, dzięki której rozpoczęto budowę szkoły w Temie dla ghańskich dzieci. Jej pracowitość i zaangażowanie przyczyniły się do tego, że udziela wielu wywiadów i jest często zapraszana do programów informacyjnych.

Afera pomiędzy Omenaa Mensah a pisarzem Piotrem Krysiakiem. "Dziewczyny z Dubaju 2" kością niezgody

Omenaa Mensah była gościem programu prowadzonego przez Roberta Kantereita

Robert Kantereit jest jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Już od lat związany jest z TVN, gdzie świetnie spisuje się w roli rozmówcy i prowadzącego. Od dłuższego czasu widzowie mają okazję oglądać go w porannym wydaniu “Wstajesz i wiesz”, gdzie zapraszani są interesujący goście.

Ostatnio na planie programu zawitała Omenaa Mensah. Początkowo ich rozmowa przebiegała poprawnie, a prowadzący zadawał swojemu gościowi merytoryczne pytania, dzięki czemu można było przekonać się o jego profesjonalizmie. W pewnym momencie Robert Kantereit pozwolił sobie na nieszablonowy komentarz, czym zaskoczył nie tylko pogodynkę, ale również widzów.

Robert Kantereit skomentował fryzurę Omeny Mensah

Pod koniec rozmowy, gdy prowadzący i jego gość rozprawiali na temat dni, które niebawem zaczną robić się coraz dłuższe, niespodziewanie Robert Kantereit postanowił nieco niestosownie skomentować fryzurę Omeny Mensah. Wszystko działo się na wizji, na oczach telewidzów.

Uczesz się, żebyś w kadrze się zmieściła - wypalił dziennikarz, wprawiając innych w osłupienie.

Pogodynka, choć wyraźnie zaskoczona tymi słowami, postanowiła nie brać na poważnie do siebie tego komentarza. Przeczesała swoją charakterystyczną fryzurę, a następnie odbiła piłeczkę w żartobliwy i bystry sposób.

Słuchaj, jest szeroki, więc wszystko jest ok - powiedziała Omenaa Mensah.

Tagi: TVN
Porażające doniesienia chwilę przed pogrzebem Gabriela Seweryna. Mocne słowa przyjaciółki i wieści o mamie
Gabriel Seweryn
Instagram @gabriel_seweryn
W środę 6 grudnia odbędzie się pogrzeb zmarłego przed tygodniem Gabriela Seweryna. Jak donoszą media, na ceremonii może zabraknąć jego mamy, a winny temu ma być stan jej zdrowia. Krążą pogłoski, że “Versace z Głogowa” przed śmiercią miał ogromne problemy.
Czytaj dalej
Omenaa Mensah szczerze o Agacie Dudzie. Takiej opinii nikt się nie spodziewał
Agata Duda
Agata Duda
Dziennikarka Omenaa Mensah spotkała się z Agatą Dudą. W rozmowie z portalem JastrząbPost wyjawiła, że była zaskoczona tym, jak bardzo zaangażowana społecznie okazała się być Pierwsza Dama. Omenaa Mensah zasugerowała, że żona prezydenta jest bardzo niedoceniana. Wszystko z jednego powodu. Agata Duda w cieniu? Polskie społeczeństwo wydaje się być podzielone w kwestii oceny Pierwszej Damy. Jedni twierdzą, że bardzo godnie reprezentuje swoje stanowisko, inni, że nie wykorzystuje w pełni jego możliwości. Wśród krytyków Agaty Kornhauser-Dudy, twierdzących, że małżonka prezydenta zbyt rzadko zabiera głos w sprawach społecznych, znalazły się również popularne polskie dziennikarki, takie jak Dorota Wellman, czy Kinga Rusin. Reporterki miały do niej żal m.in. o to, że nie zaangażowała się w walkę kobiet, gdy te sprzeciwiały się zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce. Agata Duda bywa często nazywana przez to "milczącą Pierwszą Damą". Przeciwnego zdania o żonie Andrzeja Dudy jest natomiast dziennikarka Omenaa Mensah, znana ze współpracy z TVN. W wywiadzie dla portalu JastrząbPost zasugerowała, że Agata Duda jest bardzo niedoceniana. Spotkanie z Pierwszą DamąMensah prowadzi ośrodek dla kobiet i dzieci z Ukrainy, RiO Edu Centrum. W ostatnim czasie zdecydowała się na zaproszenie tam Agaty Dudy. Dziennikarka przyznała, że małżonka prezydenta wzbudziła w niej pozytywne emocje. Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez RiO Edu Centrum (@rio_edu_centrum) - Pani Agata Duda bardzo dużo pomaga. Jak mi zaczęła opowiadać, ile rzeczy robi, w jakich sytuacjach była, to powiem szczerze - byłam pod wielkim wrażeniem - wyznała gwiazda TVN. Dziennikarka zdaje się sugerować, że Pierwsza Dama oceniana jest przez społeczeństwo zbyt nisko, a na taki stan rzeczy ma wpływać fakt, że Agata Duda swoją działalność prowadzi poza zasięgiem kamer i nie zwierza się z tego mediom. - Niestety, Pierwsza Dama się tym wszystkim nie chwali i szkoda - wyznała z żalem Omenaa Mensah. Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:Ida Nowakowska wyjawiła, jak wygląda praca w TVP. Zdradziła kulisyJennifer Grey zdradziła, co doprowadziło do upadku jej kariery. Nieoczekiwany powódMatura matematyka 2022. Arkusze z poprzednich lat - sprawdź swoją wiedzęŹródło: jastrzabpost.pl
Czytaj dalej