Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Janusz Chabior postarzał się o 10 lat. Na najnowszym zdjęciu jest nie do rozpoznania
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 05.06.2023 17:31

Janusz Chabior postarzał się o 10 lat. Na najnowszym zdjęciu jest nie do rozpoznania

Janusz Chabior
Instagram @januszchabior

Janusz Chabior pokazał w mediach społecznościowych swoje najnowsze zdjęcie. Fani na pierwszy rzut oka nie potrafili go rozpoznać. Aktor całkowicie zmienił image, a nowy wizerunek zdecydowanie dodał mu lat. Zobaczcie, jak obecnie wygląda.

Janusz Chabior jest popularnym polskim aktorem

Janusz Chabior to polski aktor, który nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Największą popularność przyniosły mu role w filmach Patryka Vegi - Mariana Bońka w filmie "Służby specjalne", kapitana Sochy w filmie "Hans Kloss. Stawka większa niż życie", ordynatora w filmie "Botoks" czy Adama w "Kobietach mafii".

Widzowie doskonale znają go jednak z wielu innych produkcji. Aktor pojawił się także w produkcjach, takich jak "Ostatnie piętro" Tadeusza Króla, "Hardkor Disko" Krzysztofa Skoniecznego, "Kołysanka" Juliusza Machulskiego, "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego oraz "Made in Poland" Przemysława Wojcieszka. Za tę ostatnią kreację został wyróżniony między innymi Złotymi Lwami w Gdyni w 2010 roku. 

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler o kulisach programu. Zdradziła, kto płaci za metamorfozy

Janusz Chabior przeszedł metamorfozę

Janusz Chabior podzielił się ostatnio z fanami zdjęciem, na którym trudno go rozpoznać. Aktor pozuje na fotografii w towarzystwie uroczej krowy, jednak uwagę internautów zwróciło co innego. Mężczyzna zaprezentował się bowiem w zupełnie nowym wydaniu. Zapuścił okazały zarost i wąsy, które zdecydowanie dodają mu lat. 

Fani artysty od razu zauważyli jego metamorfozę i zasypali go mnóstwem komentarzy. - Zacny wąs, milordzie - napisał jeden z obserwatorów Chabiora. - Sami swoi jak nic - ocenił kolejny.

Janusz Chabior na marszu 4 maja

Zanim jednak popularny aktor pochwalił się swoją przemianą, wziął udział w niedzielnym marszu w Warszawie. Z pewnością mało kto rozpoznał artystę, dlatego mógł poczuć się anonimowy. 

Oprócz niego wśród tłumu Polaków można było dostrzec plejadę gwiazd. Na wydarzeniu pojawili się między innymi Małgorzata Rozenek z mężem Radosławem Majdanem i dziećmi, Kinga Rusin, Maria Winiarska i Zbigniew Zborowski, Ola i Michał Żebrowscy, Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka, Magda Mołek czy Dawid Woliński.

Tagi: Aktor