Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jacek Borkowski Junior to skóra zdjęta z ojca. Chłopak ma już swoje fanki. Szaleją na jego punkcie
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 10.12.2023 20:51

Jacek Borkowski Junior to skóra zdjęta z ojca. Chłopak ma już swoje fanki. Szaleją na jego punkcie

KAPiF, Jacek Borkowski ma przystojnego syna
Fot. KAPiF, Jacek Borkowski ma przystojnego syna

Jacek Borkowski niebawem znowu weźmie ślub. Będzie to jego czwarta żona, w której wydaje się szaleńczo zakochany. Aktor, zanim publicznie ogłosił nowinę, podzielił się nią ze swoimi dziećmi z poprzednich relacji. Z chłopakiem, który ma obecnie 20 lat, ma znakomity kontakt. Co ciekawe chłopak chętnie pokazuje się ze znanym ojcem na TikToku. Tylko na niego spójrzcie, niezły z niego przystojniak!

Wszystkie dzieci Jacka Borkowskiego

Jacek Borkowski znany jest głównie z roli psychologia w serialu “Klan”, który od wielu lat emitowany jest na antenie stacji TVP. Mężczyzna grywa również w teatrze, jednak znacznie ciekawsze od jego ról jest prywatne życie aktora.

Mężczyzna niebawem weźmie czwarty ślub, jak można się zatem domyślać, przeszedł naprawdę wiele. Pierwszy związek został unieważniony, owocem drugiego jest córka Karolina Borkowska, która również jest aktorką. Z kolei Jacek Junior i jego młodsza o 3 lata siostra Magda to pociechy z relacji z Magdaleną Gotewicką. Kobieta zmarła na raka, a wówczas gwiazdor “Klanu” musiał stoczyć sądową batalię o dzieci.

Lawina komentarzy po premierze nowego programu Katarzyny Dowbor. Widzom nie spodobało się jedno

Jaki kontakt ma Jacek Borkowski z jedynym synem?

Nietrudno znaleźć w sieci fotografie, na których są Jacek Borkowski i jego córka Karolina. Ich stosunki są poprawne, a dziewczyna przez kilka lat sama rozwijała się w kierunku aktorstwa.

Jak widać po najnowszym TikToku jedynego syna Jacka Borkowskiego również oni mają znakomite relacje. Ponadto fani zauważyli olbrzymie wręcz podobieństwo między mężczyznami. Nie da się temu zaprzeczyć.

Zabawny filmik z synem Jacka Borkowskiego

Dla podkręcenia atmosfery Jacek Borkowski Junior zdecydował się nagrać filmik z postarzającym filtrem, który sprawia, że jego twarz w ciągu dosłownie kilku chwil posuwa się w czasie o 50 lat. Obok stoi uśmiechnięty ojciec czekający na efekt tej metamorfozy.

Fanki pod nagraniem nie kryją zachwytu zarówno nad podobieństwem obydwu panów, jak i urodą 20-latka. Głównie zachwycił je olśniewający uśmiech chłopaka.

  • Ale podobny, jak dwie krople wody!
  • Ale przystojniak młody, oczywiście po tatusiu
  • Przystojniaki!

A wy jak sądzicie, podobni?

Tagi: Aktor