Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Lawina komentarzy po premierze nowego programu Katarzyny Dowbor. Widzom nie spodobało się jedno
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 10.12.2023 07:44

Lawina komentarzy po premierze nowego programu Katarzyny Dowbor. Widzom nie spodobało się jedno

Katarzyna Dowbor
Jak widzom spodobał się nowy program Katarzyny Dowbor? fot. KAPiF

Katarzyna Dowbor jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek. Po jej odejściu z “Nasz nowy dom” widzowie wyczekiwali nowej produkcji z udziałem swojej idolki i tak też się stało. Właśnie ruszył nowy program gwiazdy, a po premierze pierwszego odcinka pojawiły się już pierwsze komentarze. 

Katarzyna Dowbor zwolniona z "Nasz nowy dom"

Jeszcze do niedawna format “Nasz nowy dom” kojarzył się przede wszystkim z jego gospodynią, czyli Katarzyną Dowbor. Program niezmiennie od lat jest oglądany przez widzów, którzy cenią sobie szlachetny gest stacji i pomoc innym. 

Kiedy tylko wyszło na jaw, że Katarzyna Dowbor żegna się z produkcją, wierni fani wręcz nie mogli w to uwierzyć. Pojawiały się głosy, że wraz z odejściem Kasi kończy się program. Jej miejsce ostatecznie zajęła Elżbieta Romanowska, która po fali krytyki odnalazła się w nowej roli.

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor, fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor wróci do TVP? Gwiazda nie kryje swojego entuzjazmu: "Wszystko jest takie świeże!"

Katarzyna Dowbor w nowym programem

Nie tak dawno Katarzyna Dowbor oficjalnie potwierdziła, że rusza jej nowy program. Widzowie nie mogli doczekać się premiery nowego formatu, a sama zainteresowana niemalże do ostatniej chwili ukrywała tematykę nowego projektu. 

Zaledwie na dniach, tuż przed premierą okazało się, że nowa produkcja nosi nazwę “Dowborowa od nowa” i skupia się na remoncie i przerabianiu domu samej gospodyni. Format ma pokazać widzom niedrogie i praktyczne rozwiązania, a także zainspirować do otworzenia się na zmiany. 

Kochani, mam dla Was niespodziankę. Zapraszam Was na pierwszy odcinek programu „Dowborowa od nowa”! 😃 Zobaczycie go 9 grudnia (sobota) o godz. 18:30 w CANAL+ DOMO. Bądźcie z nami! Liczę na Was - napisała na Instagramie kilka dni temu Katarzyna Dowbor.

Widzowie komentują nowy program Katarzyny Dowbor

W minioną sobotę odbyła się premiera nowego programu Katarzyny Dowbor. Niedługo później sieć zalała masa komentarzy i opinii. Nie brakowało komplementów, gratulacji i ciepłych słów, a widzowie wielce ucieszyli się, że w dalszym ciągu mogą oglądać na ekranach swoją ulubienicę.

  • Obejrzałam nowy Pani program. Zapowiada się ciekawie, lubię takie programy.
  • Strzał w 10, odpowiednia dziewczyna na odpowiednim miejscu.
  • Ta energia - super, ogląda się z przyjemnością - czytamy w komentarzach na profilu Katarzyny Dowbor.

Oprócz pozytywnych komentarzy pojawiły się jednak głosy związane ze stacją, w której emitowany jest format. Okazuje się, że wielu fanów Kasi nie ma dostępu do Canal +, przez co nie mają możliwości śledzenia nowego programu. Część z nich postanowiło o tym napisać w sieci, inni zaś dopytywali o możliwość obejrzenia powtórek w innym źródle i nie kryli swojego zawodu.

  • Nie mam tego kanału, szkoda.
  • Niestety nie obejrzę programu, bo nie mam takiego kanału - skarżą się fani Katarzyny Dowbor.