Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Izabella Krzan wypoczywa na Mazurach. Niestety, doszło do bolesnego incydentu
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 01.08.2022 19:52

Izabella Krzan wypoczywa na Mazurach. Niestety, doszło do bolesnego incydentu

Iza Krzan
fot. Instagram @izabellakrzan

Izabella Krzan wybrała się na urlop. Piękna dziennikarka - w przeciwieństwie do koleżanek po fachu - nie zdecydowała się na tropiki, a na swojskie Mazury. Niestety, celebrytka szybko poznała ciemne strony tego rejonu Polski. Zamiast wypoczywać nad brzegiem jezior i stawów, walczy z dokuczliwymi gzami.

Izabella Krzan nie ma łatwo - z uwagi na nieustępliwe muchy, nie może eksponować atrakcyjnego ciała w wyselekcjonowanych przed wyjazdem kostiumach kąpielowych. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" postanowiła pożalić się na swój los na Instagramie.

Izabella Krzan padła ofiarą dokuczliwych much

Wschodząca gwiazda Telewizji Polskiej wyróżniła się precyzyjnym wyczuciem i naprawdę dużą wiedzą na temat tego, w jaki sposób zachęcić swoich odbiorców do czytania o końskich muchach. Jej wpis w mediach społecznościowych wzbudził niemałe zainteresowanie.

Swój edukacyjno-poznawczy post o paskudnych owadach Izabella Krzan okrasiła gorącą fotografią. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" nie zauważyła jednak, że podczas wykonywania zdjęcia jedna z jej apetycznych piersi wysunęła się z biustonosza.

Izabella Krzan została ukąszona przez muchę

Prezenterka TVP w swoim wpisie poinformowała także, że doszło do jej ukąszenia. Z pewnością nie było to miłe doświadczenie, ponieważ końska mucha osiąga długość nawet 15 cm. To przykre, że Izabella Krzan nie może w pełni cieszyć się piękną pogodą i atmosferą mazurskich ziem. Czy kiepski urlop przełoży się na jej humor na planie śniadaniówki?

O zbrodniczej szkodliwości much, których ofiarą została Izabela Krzan, można napisać bardzo dużo. Pomimo że to małe stworzenia, mogą zadać człowiekowi nieadekwatny do swoich wymiarów ból. Ukąszenie przez gzę może być bolesne, ponieważ owad wyposażony jest w żuwaczki oraz szczęki. Nacina skórę człowieka, by się w nią wgryźć. Brrr… to nie brzmi jak coś, co ktokolwiek chciałby przeżyć na wakacjach!

Jesteśmy przekonani, że Izabela Krzan wyjdzie z opałów obronną ręką i pozbędzie się problematycznych owadów. Kto poprowadziłby "Pytanie na śniadanie" i "Koło fortuny", gdyby zaniemogła? Kto zaśpiewałby podczas show "Jaka to melodia". Kto raczyłby widzów świetną pracą konferansjerską podczas "Wakacyjnej trasy Dwójki"? Nie da się ukryć, że kariera pięknej Izabelli Krzan rozwija się w szybkim tempie!

Izabella Krzan twarzą Telewizji Polskiej

Miss Polonia 2016 w ostatnich miesiącach stała się jedną z głównych twarzy TVP. Cieszymy się, że prezes Jacek Kurski dokonuje świeżych wyborów, bowiem istnieje przypuszczenie graniczące z pewnością, że widzowie Telewizji Polskiej mogą być już znudzeni krnąbrnym i zdystansowanym Rafałem Brzozowskim albo rubasznym Norbim.

Ten drugi, jako prowadzący, zasłynął rozprawką na temat ilości kotletów schabowych, jakie można wysmażyć za główną wygraną w prowadzonym przez niego programie. Nieudolne przeliczanie koletów schabowych na złotówki to - przyznajemy - rozrywka "pełną gębą"!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl