Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Izabela Janachowska pogrążona w żałobie. W sieci pojawił się pożegnalny post
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 22.11.2023 09:16

Izabela Janachowska pogrążona w żałobie. W sieci pojawił się pożegnalny post

Izabela Janachowska
fot. KAPiF, instagram.com/izabelajanachowska; Nie zyje mama Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska pogrążona w żałobie. Przekazała właśnie za pośrednictwem Instagrama bardzo smutne wieści, w których wyjaśniła, że zmarła jej ukochana mama, Grażyna Janachowska. Celebrytka podała, kiedy i gdzie odbędzie się ceremonia pogrzebowa.

NIe żyje mama Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska jest bardzo aktywna w social mediach, dlatego też jej niespodziewane i nagłe zniknięcie z sieci zaniepokoiło jej fanów, którzy dopytywali się o powód tej zaskakującej ciszy. Okazał się on niezwykle smutny.

Celebrytka ostatecznie zabrała głos i wyjaśniła, że musiała zmierzyć się z osobistą tragedią, jaką była śmierć jej mamy, Grażyny Janachowskiej. Kobieta zmarła 20 listopada 2023 roku, pozostawiając po sobie pogrążoną w rozpaczy rodzinę, w tym córkę Izabelę.

Gdy umierał, miała zaledwie 12 lat, teraz jest dorosła. Jak wygląda najstarsza córka Roberta Leszczyńskiego?

Nie żyje mama Izabeli Janachowskiej

Celebrytka postanowiła pożegnać swoją ukochaną rodzicielkę za pośrednictwem Instagrama. Na swoim profilu zamieściła rozczulające czarno-białe zdjęcie, dodała także krótki, lecz niezwykle emocjonalny wpis, cytując słowa Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Przy okazji poprosiła, by uszanować prywatność jej oraz najbliższych, którzy obecnie zmagają się ze smutkiem po utracie najbliższej osoby.

Ona mi pierwsza pokazała księżyc, i pierwszy śnieg na świerkach, i pierwszy deszcz - napisała Izabela Janachowska.

Ekspertka od ślubów nigdy nie ukrywała, że mama jest dla niej osobą niezwykle ważną osobą, w której ma oparcie. O ich relacji mówiła podczas rozmowy z “Vivą!”. Wyjawiła wówczas, że jej rodzice “byli na medal”.

Moja mama jest silną jednostką. Ale nasze relacje są dziś wspaniałe. Wraz z tatą przeprowadzili się do Warszawy - pojechali za córkami. Jeśli tylko nie jestem w pracy, to weekendy są tylko dla nas. I wydaje mi się, że dla Kriska to jest fajne, że wychowuje się w domu, gdzie są rodzice, dziadkowie, ciocie - mówiła celebrytka.

Nie żyje mama Izabeli Janachowskiej

Dodatkowo Izabela Janachowska zamieściła nekrolog, w którym informuje zainteresowanych o pogrzebie swojej mamy. Ceremonia odbędzie się 27 listopada o godzinie 13:00 w kaplicy na cmentarzu centralnym w Szczecinie. Dodatkowo rodzina zmarłej Grażyny Janachowskiej poprosiła, by w tym trudnym dla nich dniu nie składać im kondolencji. Na tę chwilę ekspertka od ślubów nie podała, co było przyczyną śmierci jej mamy. 

Źródło: Viva