Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Gdy umierał, miała zaledwie 12 lat, teraz jest dorosła. Jak wygląda najstarsza córka Roberta Leszczyńskiego?
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 21.11.2023 20:19

Gdy umierał, miała zaledwie 12 lat, teraz jest dorosła. Jak wygląda najstarsza córka Roberta Leszczyńskiego?

KAPiF, Córka Roberta Leszczyńskiego
Fot. KAPiF, Córka Roberta Leszczyńskiego

Nagła śmierć Roberta Leszczyńskiego była zaskoczeniem dla całego show-biznesu. Najbardziej jednak ucierpiała rodzina artysty. Osierocił on 2 dzieci. Najstarsza miała 12 lat i była bardzo związana z tatą. Niewiarygodne, że teraz jest pełnoletnia. Podobna do taty?

Nagła śmierć Roberta Leszczyńskiego

Robert Leszczyński odszedł w wieku zaledwie 48 lat. Powodem była nieleczona cukrzyca, o której artysta nie miał pojęcia. Wydawać by się mogło, że tryskał zdrowiem, zatem nikt nie podejrzewał, co może dziać się w jego organizmie.

Pożegnanie Roberta na cmentarzu było wyjątkowo smutne. Nad trumną poza najbliższymi i żoną stały także dwie małe istotki jego córki. Obie dziewczynki były mocno związane z tatą.

Kochliwy Zamachowski planuje czwarty ślub? To o nią była zazdrosna Monika Richardson

Vesna i Paulina bardzo przeżyły śmierć Roberta Leszczyńskiego

Vesna przyszła na świat w 2004 roku, zaś jej młodsza siostra Paulina w 2007. Dziewczyny pochodzą ze związku Roberta Leszczyńskiego z wokalistką Alicją Borkowską. Teraz starsza ma 19 lat, a młodsza 16.

Od strasznych chwil w ich życiu minęło wiele lat, jednak pustki po ojcu nigdy nie uda się do końca zasypać. Ich matka co roku wspomina Roberta na swoim koncie na Instagramie.

Czy zajmuje się Vesna?

Trzeba przyznać, że Vesna to naprawdę piękna dziewczyna. 19-latka wystąpiła z mamą podczas sesji zdjęciowej dla magazynu “Viva!”. Czym jednak za co dzień się zajmuje? Ukończyła szkołę muzyczną, a także zdała maturę. Odebrała również dyplom wiolonczelistki. Do tego Vesna gra na skrzypcach, pisze własne piosenki i komponuje do nich muzykę. To jednak nie koniec.

Dobrze czuje się również w aktorskie, a nawet próbuje już swoich sił na scenie.

Najbliżej memu sercu jest wokal, bo śpiewam niemal od samego początku, a skrzypcami zainteresowałam się od niedawna. Śpiewanie i teatr zajmują obecnie najwięcej miejsca w moim sercu - powiedziała podczas rozmowy z “Vivą!”

Oto jak teraz wygląda! Bardzo przypomina mamę.

Tagi: Nie żyje