Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ivan Komarenko w żałobie. Nie żyją cztery osoby
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 16.02.2024 15:04

Ivan Komarenko w żałobie. Nie żyją cztery osoby

Ivan Komarenko
Ivan Komarenko w żałobie. Nie żyją cztery osoby. Fot. Instagram @ivankomarenko

Ivan Komarenko nie ma ostatnio dobrej passy nie tylko w sferze muzycznej, ale też prywatnej. Artysta za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał smutne wieści na temat śmierci aż czterech osób. Jedną z nich pożegnał w poruszający sposób.

Ivan Komarenko stał się artystą kontrowersyjnym

Ivan Komarenko z artysty lubianego przez większość Polaków (ma za sobą m.in. występ na Eurowizji) stał się postacią kontrowersyjną, o której w mediach pisze się nie tyle za sprawą nowych muzycznych aranżacji, ile wietrzących ogólnoświatowy spisek autorskich wpisów oscylujących wokół tematów wojny rosyjsko-ukraińskiej i pandemii.

Piosenkarz, który dzieli życie między Rosją a Polską, ma za sobą wierne grono fanów, które na bieżąco śledzi jego aktywność. Czym dokładnie się z nimi dzieli?

Ivan Komarenko
Ivan Komarenko w żałobie. Nie żyją cztery osoby. Fot. Instagram @ivankomarenko
Rodzinna tragedia. Ciężarna gwiazda TVN pogrążyła się w żałobie

Ivan Komarenko przekazał fanom smutne wieści

Ivan Komarenko na bieżąco relacjonuje swoje koncerty, a także częste spotkania ze znajomymi, np. do centrów handlowych, restauracji i kawiarni. Część postów okrasza podpisami, w których odnosi się do sytuacji geopolitycznej na świecie.

Jedna z najnowszych publikacji dotyczy jednak czegoś zupełnie innego. Pogrążony w żałobie wokalista dał do zrozumienia, że temat śmierci, ku jego udręce, jest w jego otoczeniu coraz częstszy. W poruszających słowach wyznał, z kim musiał się pożegnać.

Ivan Komarenko
Ivan Komarenko w żałobie. Nie żyją cztery osoby. Fot. Instagram @ivankomarenko

Ivan Komarenko poinformował o śmierci aż czterech osób

Ivan Komarenko ze smutkiem poinformował, że zmarła już czwarta bliska mu osoba. Nie da się ukryć, że ciąg ponurych wydarzeń jest dla niego wyjątkowo demotywujący. Zwłaszcza, że z jedną ze zmarłych utrzymywał nie tylko kontakty towarzyskie, ale także zawodowe. Tożsamość pozostałych nie jest znana.

Z przykrością informuję, że z mojego bliskiego otoczenia stanowczo przedwcześnie umiera już czwarta osoba.. (…) Zostało mi tylko składanie kondolencji rodzinom. Dziś składam kondolencje rodzinie Kasi Kwiecień - Kaniewskiej. Zawdzięczam jej stroje, w których występowałem na swoich koncertach. Kasiu, odpoczywaj w pokoju - obwieścił na Instagramie.

Ivan Komarenko dodał też hasztagi, które niewątpliwie wyraziły odczuwane przez niego emocje i myśli. Są to m.in. pamięć, odwaga, wolność i prawda. Fani w mig okazali mu wsparcie i w sekcji komentarzy również  okazali współczucie. Niektórzy z nich przy tej okazji poniosło i zaczęli snuć teorie spiskowe i sugerować, jakoby coraz częstsze zgony nie były przypadkowe. 

  • Czyżby eliksiry zaczęły działać
  • Serce pęka patrząc jak ludzie wciąż w to brną…
  • Bardzo mi przykro a wszystko przez wiadomo co - czytamy.