Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Irena Santor trafiła do Skolimowa. Wiemy, co się stało
Laura Młodochowska
Laura Młodochowska 02.04.2024 21:56

Irena Santor trafiła do Skolimowa. Wiemy, co się stało

Irena Santor
Fot. Kapif

Ikona polskiej sceny muzycznej ma za sobą trudne chwile. Irena Santor musiała przejść operację, po której teraz odzyskuje siły. Jak zapewnia, czuje się zdecydowanie lepiej, jednak wciąż potrzebuje odpoczynku. Na miejsce swojej rekonwalescencji wybrała dom opieki. Ma z nim wiele wspomnień, także tych bolesnych.

Operacja Ireny Santor. Zmagała się z bólem

Fani byli niezwykle zaniepokojeni informacją o zabiegu, jakiemu poddała się Irena Santor. Pod koniec lutego piosenkarka trafiła do warszawskiego szpitala, gdzie przeszła operację usunięcia kamieni nerkowych. Było to konieczne - artystka od dłuższego czasu zmagała się z dolegliwościami bólowymi.

Burza po wielkanocnym koncercie Polsatu. Widzowie nie kryją oburzenia

Irena Santor w Skolimowie. Wraca do zdrowia

Piosenkarka, znana z takich przebojów jak ”Już nie ma dzikich plaży” czy ”Powrócisz tu”, zapewniła, że czuje się już dobrze. Dodała, że jest pełna optymizmu w kontekście swojego stanu zdrowia.

Odzyskuję siły. Jestem pod opieką wspaniałych lekarzy i przyjaciół, na których zawsze mogę liczyć. Zamierzam jeszcze długo cieszyć się życiem, a zbliżająca się wiosna napawa mnie radością - powiedziała w rozmowie z ”Super Expressem”.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Grochola przeżyła śmierć kliniczną? Ujawniła, co widziała

Irena Santor przebywa w domu opieki

Artystka musiała znaleźć odpowiednie miejsce na okres swojej rekonwalescencji. Wybór padł na Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Miejscowość słynie z pięknych krajobrazów i wyjątkowej atmosfery, a dom seniora oferuje całodobową opiekę.

Przyjechałam do Skolimowa na kilka tygodni. Wracam tu do zdrowia po operacji, którą przeszłam. Jest tu piękny ogród, po którym spaceruję z koleżankami. Bierzemy kijki w garść i chodzimy. Dom artysty w Skolimowie to cudowne miejsce godne polecenia - powiedziała Santor.

Wcześniej Irena Santor zamieszkiwała w ośrodku ze swoim partnerem, Zbigniewem Korpolewskim. Piosenkarka znalazła się jednak w innym pokoju - poprzedni przywoływał zbyt wiele wspomnień.

 

Źródło: o2.pl, SE.pl