Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Ida Nowakowska pożegnała się z fanami "Pytania na śniadanie". W lipcu nie zobaczymy jej już w programie

9 Lipca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Ida Nowakowska powiadomiła, że miniony odcinek "Pytania na śniadanie" był ostatnim z jej udziałem w tym miesiącu. Choć fani bez wątpienia będą tęsknić za gwiazdą, ta musi udać się na zasłużony odpoczynek.

Miłośnicy Idy Nowakowskiej muszą uzbroić się w cierpliwość. Po raz kolejny na ekranie będą mogli podziwiać swoją idolkę najwcześniej w drugiej połowie wakacji.

Ida Nowakowska zachwyca widzów

Ida Nowakowska to jedna z najbardziej eksploatowanych przez TVP prezenterek. Trudno dziwić się włodarzom stacji - gwiazda jest nie tylko niezwykle piękna, ale posiada również hipnotyzującą i podziwianą przez widzów osobowość.

Zniewalająca charyzma, urocze poczucie humoru i autodystans to cechy, które sprawiły, że miłośnicy "Pytania na śniadanie" chętnie zasiadają przed telewizorami, by móc w jej towarzystwie spędzić pierwsze godziny dnia. Choć program śniadaniowy państwowej telewizji obfituje w dobrze znane twarze, które przez lata zdołały zaskarbić sobie sympatię widzów, to właśnie 31-letnia dziennikarka wydaje się być główną gwiazdą show.

Wielu fanów "Pytania na śniadanie" będzie z pewnością zawiedzionych informacją przekazaną przez prezenterkę w jej mediach społecznościowych. Wygląda na to, że nadszedł czas, gdy musimy się z nią pożegnać.

Ida Nowakowska robi przerwę od "Pytania na śniadanie"

Na szczęście - nie na długo. Wszystko wskazuje bowiem na to, że Ida Nowakowska udaje się po prostu na lipcową przerwę po tygodniu, gdy mogliśmy oglądać ją na antenie każdego dnia.

instagram.com/idavictoria
instagram.com/idavictoria

- Dziękujemy za dzisiaj i za cały lipcowy tydzień z "Pytanie na śniadanie" - napisała prezenterka na swoim Instagramie.

instagram.com/idavictoria
instagram.com/idavictoria

Jak można się domyśleć, gwiazda powróci na ekrany telewizorów dopiero w sierpniu, a do tego czasu z pewnością skorzysta z uroków wspaniałej pogody, którą możemy cieszyć się podczas tegorocznych wakacji.

Ida Nowakowska wykorzysta być może odpoczynek od "Pytania na śniadanie" na to, by poświęcić się rodzinie. Gwiazda jest żoną aktora Jacka Herndona i mamą ponadrocznego Maksymiliana Marka.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł potężną przemianę. "Facet musi być..."
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Wszedł do domu "Szczeny" i zamarł. Porażające nagranie
Czytaj więcej >

Telewizja

Pażdzioch i Boczek "ożywieni" w specjalnym odcinku "Świata według Kiepskich". Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Telewizja

Fakty "TVN" zadrwiły z nagrania rzecznika PiS. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]