Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Fanki programu Szelągowskiej szaleją za Darkiem-stolarzem. Serce przystojniaka jest zajęte. Tak wygląda jego żona
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 23.11.2023 22:28

Fanki programu Szelągowskiej szaleją za Darkiem-stolarzem. Serce przystojniaka jest zajęte. Tak wygląda jego żona

Darek-stolarz Dorota Szelągowska
Fanki programu Szelągowskiej szaleją za Darkiem-stolarzem. Fot. AKPA/ Instagram @darek_stolarz_

Dorota Szelągowska sukces swoich programów remontowo-wnętrzarskich zawdzięcza nie tylko swojemu talentowi. To zasługa także ekipy, z którą współpracuje za kulisami. Jednym z jej członków jest Dariusz Wardziak, znany jako Darek Stolarz. Choć z pewnością jego fanki będą niepocieszone, to mężczyzna od wielu lat pozostaje w szczęśliwym małżeństwie. Jak wygląda jego żona?

Darek Stolarz od lat pracuje z Dorotą Szelągowską

Darek Stolarz ma za sobą wiele lat współpracy z Dorotą Szelągowską. Widzowie mogli oglądać ich w “Dorota Was urządzi”, "Metamorfozach Doroty Szelągowskiej oraz "Totalnych remontach…". Ich owocna praca przeszłaby bez echa, gdyby nie słowne utarczki, którymi raczą się niemal w każdym odcinku, niezależnie od formatu. 

Te komiczne, a czasem nieco złośliwe dialogi nadają produkcjom fantazji i ciepła, a czasem stały się ich nieodłączną częścią. Bohater budowalnych show TVN okazał się na tyle charyzmatyczny, że producenci zaproponowali mu występy w autorskim programie. W ramach “Darek Solo”, podobnie jak jego wieloletnia ekranowa towarzyszka, pomaga spełniać marzenia uczestników, projektuje i wykonuje dla nich stolarskie dzieła.

Darek czerpie ogromną radość z dzielenia się swoją pasją i inspiruje tysiące widzów. Przekonuje, że nie ma wyzwań, którym nie można sprostać, a meble szyte na miarę i wykonane własnoręcznie dają największą satysfakcję - zapewniają pomysłodawcy jego nowego przedsięwzięcia. 

Aspirujący celebryta znany jest jednak nie tylko ze swojej aktywności w mediach, ale także działalności influencerskiej. Profil gwiazdora TVN na Instagramie śledzi już ponad 150 tysięcy osób, a w tym gronie dużą część stanowią kobiety. Czego mogą dowiedzieć się z jego postów?

Sensacyjne wieści na temat Doroty Szelągowskiej. ON był jej dziadkiem? Gwiazda zabrała głos. Mało kto się spodziewał

Darek Stolarz oddał Instagrama w ręce żony?

Darek Stolarz chętnie pokazuje kadry ze swojej pracowni, lecz nie omija także ważnych wydarzeń w swoim życiu prywatnym. Chętnie relacjonuje podróże, romantyczne kolacje i dodaje inne wspólne fotosy z ukochaną. Nie ukrywa, że z wybranką jest szczęśliwy. Ufa jej do tego stopnia, że co jakiś czas "przejmuje" ona dostęp do jego instragramowego konta.

Kochani dziś nietypowo, ponieważ tu Kasia, żona Darka, do was się zwraca. DAREK ma dziś urodziny, a korzystając z okazji, iż za chwilę na parę godzin utknie w samolocie, to proszę Was o życzenia urodzinowe dla niego. ZRÓBMY MU NIESPODZIANKĘ - napisała jakiś czas temu. 

Gorliwe fanki kolegi Doroty Szelągowskiej w mig spełniły prośbę jego małżonki,, a lektura rozmaitych życzeń z pewnością była dla niego jednym z najlepszych prezentów. Jak właściwie wygląda prowodyrka tego kreatywnego zamieszania, która przed laty skradła serce jubilata?

Jak wygląda żona Darka Stolarza?

Darek Stolarz wraz z lubą Katarzyną urodziny spędzili w Krakowie, jednak w ciągu ostatnich miesięcy odpoczywali podczas urlopu na Teneryfie. Gdy pozują do zdjęć, uśmiechy nie schodzą im z twarzy. 

Takie szczegóły nie uchodzą uwadze wirtualnej społeczności, która komplementuje parę i nazywa ich "małżeństwem idealnym". A Wy co sądzicie o tym zakochanym duecie?

Darek Stolarz
Fanki programu Szelągowskiej szaleją za Darkiem-stolarzem. Fot.  Instagram @darek_stolarz_
Darek Stolarz
Fanki programu Szelągowskiej szaleją za Darkiem-stolarzem. Fot.  Instagram @darek_stolarz_