Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edyta Górniak pochwaliła się w sieci przepięknym prezentem. Gwiazda ma tajemniczego adoratora?
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 04.07.2022 13:20

Edyta Górniak pochwaliła się w sieci przepięknym prezentem. Gwiazda ma tajemniczego adoratora?

Edyta Górniak pochwaliła się w sieci przepięknym prezentem. Od mężczyzny, biorobota, czy reptilianina?
TRICOLORS/East News

Edyta Górniak pochwaliła się w sieci przepięknym prezentem, który otrzymała od tajemniczego wielbiciela. Nie zabrakło również liściku, który fanom gwiazdy wiele zdradził. Czy w życiu gwiazdy pojawił się jakiś mężczyzna?

Edyta Górniak pochwaliła się prezentem od tajemniczego mężczyzny

Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, której kariera muzyczna już dawno pozostała w cieniu ekscentrycznego zachowania diwy. Odkąd na jaw wyszły specyficzne poglądy piosenkarki, większość osób obserwuje ją w nadziei, że wokalistka zdradzi kolejną tajemnicę ukrywaną przed światem.

Nie brak jednak fanów, którzy wciąż cenią sobie dorobek artystyczny gwiazdy. Ci z kolei śledzą jej konta społecznościowe, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w jej życiu zawodowym i prywatnym.

Artystka przez kilka lat mieszkała w USA, aby wrócić do Polski tuż po tym, jak Bill Gates postanowił zachipować ludzkość

Artystka przez kilka lat mieszkała w USA, aby wrócić do Polski tuż po tym, jak wybuchła pandemia koronawirusa. Gwiazda najpierw zamieszkała w Krakowie, a później znalazła wymarzoną willę na Podhalu.

Piosenkarka szybko przeniosła się do przytulnego domu z dala od zgiełku, biorobotów, hybryd i reptilian. Dotychczas niewiele było wiadomo o życiu prywatnym gwiazdy, odkąd rozstała się z Dariuszem Krupą, ojcem swojego jedynego syna Allana.

- Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał - zdradził syn gwiazdy w programie "Co za tydzień".

Edyta Górniak znalazła nową miłość?

Wokalistka pomimo trudnego rozwodu nie zamknęła się na kolejne związki, choć od dłuższego czasu nie pochwaliła się żadnym mężczyzną u boku. Wiele sugeruje jednak, że wkrótce może się to zmienić. Edyta Górniak opublikowała na Instagramie zdjęcie bukietu różowych kwiatów, do których dołączony był wymowny liścik.

- Dzięki Tobie wiem, jak piękne może być życie. Dziękuję, że jesteś i dzięki temu świat jest lepszy. Kocham. Pięknego dnia - czytamy. Jak myślicie, kto napisał romantyczną karteczkę? Rafał Brzozowski, czy iluminaci próbujący zdobyć zaufanie gwiazdy, aby ją uciszyć?

Edyta Górniak pokazała kwiaty i liścik od tajemniczego mężczyzny
Edyta Górniak pokazała kwiaty i liścik od tajemniczego mężczyzny/Instagram: @edytagorniak

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl