Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Do sieci trafiło zdjęcie Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich sprzed lat. Wyglądają nieziemsko
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 12.05.2022 19:46

Do sieci trafiło zdjęcie Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich sprzed lat. Wyglądają nieziemsko

jolanta kwaśniewska aleksander kwaśniewski
Piotr Molecki/East News

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy są najbardziej lubianą polską parą prezydencką. Niedawno w sieci pojawiło się ich zdjęcie sprzed niemal 40 lat, na którym oboje ubrani są w stroje kąpielowe. Internauci byli zachwyceni.

Fotografia znalazła się w magazynie "Sukces" z 1992 roku. Choć powstało wiele lat wcześniej, to właśnie w tamtym czasie Aleksander Kwaśniewski i jego żona stawiali odważne kroki w polityce.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy w zdjęciu sprzed 40 lat. Fani zachwyceni

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy są najbardziej znaną i lubianą parą prezydencką według Polaków. Zyskali sobie wielu zwolenników zarówno w czasie prezydentury, jak i już długo po niej.

Jolanta Kwaśniewska zawsze uważana była za kobietę pełną klasy oraz uroku. Do dziś jej stroje i zachowania są wzorem dla kolejnych pierwszych dam oraz ich postrzegania w polskiej rzeczywistości.

Niedawno do sieci trafiło zdjęcie z magazynu "Sukces" z 1992 roku. W numerze pojawiło się zdjęcie późniejszej pary prezydenckiej, które dziś liczy sobie już ponad 40 lat.

Aleksander Kwaśniewski wystąpił w nim w długim kostiumie kąpielowym przypominającym nieco stroje Papaja ze znanej kreskówki. Jolanta Kwaśniewska pokazała za to swoje piękne i długie nogi.

- Co za nogi u pani Jolanty! Co za masa u pana Aleksandra! Zdjęcie roku. Jak zasnąć, jak żyć? - pisał jeden z zachwyconych internautów, podziwiając zdjęcie prezydenckiej pary.

Sami twórcy posta dowcipnie wskazywali na konotacje stroju Aleksandra Kwaśniewskiego z wydarzeniami znanymi z książek o Panu Kleksie, jednocześnie zachwycając się tym, jak świetnie wygląda para.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy pobrali się w 1979 roku. Ich pierwsza randka miała miejsce na imprezie u znajomych. Dwa lata po ślubie na świat przyszła ich jedyna córka, Aleksandra.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl