Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Do Biedronki ruszą tłumy. Sprzęt AGD będzie można dostać 1 zł!
Maja Szewczak
Maja Szewczak 20.02.2024 22:44

Do Biedronki ruszą tłumy. Sprzęt AGD będzie można dostać 1 zł!

Do Biedronki ruszą tłumy
fot.EastNews/Marek Bazak

Do Biedronki już niedługo ruszą tłumy, a to za sprawą kolejnej super okazji. Ta promocja zwali z nóg nie jednego i sprawi, że klienci tego sklepu będą pod wielkim wrażeniem. Sprzęt AGD będzie można dostać za 1 zł. Tego jeszcze nie było!

Generalne obniżki w Biedronce

W ostatnim czasie w Biedronce różne produkty można kupić taniej niż zwykle. W internetowym sklepie można zakupić opiekacz do kanapek aż z 33 proc. rabatem oraz czajnik elektryczny Hoffen za jedynie 69 zł. Promocję objął również zestaw trzech patelni od producenta MG Home za 139 zł.

Jak się okazuje, aby skorzystać z okazji, wcale nie trzeba wychodzić z domu, a jedynie wejść na internetowy sklep Biedronki. W taki sposób można  pozbyć się kolejek i wyczerpania zapasów.

Maryla Rodowicz spędzi święta z dziećmi. Na wigilijnym stole gwiazdy zabraknie tradycyjnej potrawy

Hit TikToka dostępny w Biedronce

Ostatnim hitem TikToka jest frytkownica beztłuszczowa, która zachwyciła Polaków. Poradzi sobie ona zarówno z prostymi wypiekami, jak i z mrożonkami. Co ciekawe, po jej zakupie, kurier dostarczy ją pod drzwi zupełnie bez dodatkowych opłat.

Co więcej, w ostatnich dniach cena produktu zmalała o całe 200 zł. Jest to idealna okazja, by zakupić nowy sprzęt do kuchni i zacząć eksperymentować. Warto zaznaczyć, że wcześniej frytkownica kosztowała 350 zł. Ten produkt również można zakupić przez internet, co jest znakomitą opcją dla tych, którzy nie chcą specjalnie wychodzić z domu.

Sprzęt AGD tylko za 1zł!

W Biedronce rozpoczęła się promocja na sprzęty AGD. Przy zakupie termorobota Icoook będzie można kupić blender MPM tylko za 1 zł. Wydaje się to aż niemożliwe, natomiast ta super okazja trwa już od 18 lutego i będzie dostępna do 10 marca do wyczerpania zapasów.

Promocja brzmi bardzo atrakcyjnie, a żeby ułatwić zakup klientom Biedronki, istnieje opcja, by złożyć zamówienie online. Jak widać, sklep robi wszystko, by zyskać jak najwięcej kupujących i na pewno tym sposobem to się uda. Nic dziwnego, ta okazja sama w sobie jest znakomita, a klienci mogą dostać sprzęt AGD prawie jak za darmo.

fot.Biedronka; Do Biedronki ruszą tłumy
Tagi: Biedronka