Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Detektyw Rutkowski ma żal do Edyty Górniak? "Wykazała się niewdzięcznością"
Alicja Czepli
Alicja Czepli 14.07.2022 12:09

Detektyw Rutkowski ma żal do Edyty Górniak? "Wykazała się niewdzięcznością"

Krzysztof Rutkowski
Pawel Wodzynski/East News Jan BIELECKI/East News

Krzysztof Rutkowski robi co może, żeby na stałe wejść do świata polskiego show-biznesu. Teraz wspomina sprawy sprzed lat, jak pracował między innymi dla Edyty Górniak. Nie do końca jest z tej współpracy zadowolony.

Krzysztof Rutkowski w polskim show-biznesie

Krzysztof Rutkowski to z pewnością jedna z oryginalniejszych person, o której możemy poczytać na nagłówkach gazet. Właściciel agencji detektywistycznej, jego zdaniem bardzo profesjonalnej, ma na swoim koncie współpracę z policją przy poszukiwaniu czeskiej pumy czy węża w Wiśle.

Ostatnio o detektywie znowu jest głośno, a to wszystko za sprawą jego udziału w popularnym show tanecznym Polsatu "Taniec z Gwiazdami". Potwierdza to tylko, że Rutkowski dobrze się czuje w świetle fleszy i aspiruje na kolejną gwiazdę.

Stara się także być na bieżąco ze wszelkimi aktualnościami w świecie gwiazd. Niedawno skomentował sprawę rozstania Katarzyny Cichopek z jej wkrótce byłym już mężem, Marcinem Hakielem. Konkretniej odniósł się do podsłuchów podłożonych w ich samochodach, a nawet zaproponował pomoc, z której jednak Kinga z "M jak miłość" nie chciała skorzystać.

Teraz postanowił wyciągnąć na wierzch sprawy z przeszłości. Opowiedział o znanych klientach, dla których zdarzyło mu się pracować. Na tej długiej liście jest także Edyta Górniak, dla której detektyw miał kilka gorzkich słów.

Związki Krzysztofa Rutkowskiego z Edytą Górniak

Okazuje się, że Edyta Górniak miała swoje powody, by zawrzeć znajomość z Krzysztofem Rutkowskim. Choć szczegóły nie są powszechnie znane, to cała sprawa miała dotyczyć szantażu. Z podobnym problemem wówczas zmagał się Cezary Pazura, któremu Rutkowski również pomagał.

Jednak nowa gwiazda "Tańca z gwiazdami" nie wspomina tego projektu najlepiej. Okazuje się, że do dziś chowa do niej urazę, bowiem jego zdaniem piosenkarka zachowała się niewłaściwie wobec niego. Wszystko przez to, że nie okazała mu należytej wdzięczności.

- Muszę przyznać, że trochę wykazała się niewdzięcznością w stosunku do mnie. Może uważa się za nie wiadomo jaką gwiazdę. Nie wiem. Obecnie nie mamy kontaktu. Ja o to nie zabiegam, jej to zapewne też do niczego nie jest potrzebne. Pewnie przypomni sobie o mnie, jak ona lub jej rodzina będą mieli nowe problemy, czego, oczywiście, nie życzę - zapewnia dobroduszny detektyw. Edyta Górniak w żaden sposób nie wypowiadała się wcześniej o swojej współpracy z Rutkowskim, więc trudno ocenić prawdziwość jego słów. Wierzycie mu, że wielbicielka teorii spiskowych wykazała się brakiem wdzięczności?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik