Rozrywka.Goniec.pl

Pawel Wodzynski/East News Jan BIELECKI/East News

Detektyw Rutkowski ma żal do Edyty Górniak? "Wykazała się niewdzięcznością"

14 Lipca 2022

Autor tekstu:

Alicja

Krzysztof Rutkowski robi co może, żeby na stałe wejść do świata polskiego show-biznesu. Teraz wspomina sprawy sprzed lat, jak pracował między innymi dla Edyty Górniak. Nie do końca jest z tej współpracy zadowolony.

Krzysztof Rutkowski w polskim show-biznesie

Krzysztof Rutkowski to z pewnością jedna z oryginalniejszych person, o której możemy poczytać na nagłówkach gazet. Właściciel agencji detektywistycznej, jego zdaniem bardzo profesjonalnej, ma na swoim koncie współpracę z policją przy poszukiwaniu czeskiej pumy czy węża w Wiśle.

Ostatnio o detektywie znowu jest głośno, a to wszystko za sprawą jego udziału w popularnym show tanecznym Polsatu "Taniec z Gwiazdami" . Potwierdza to tylko, że Rutkowski dobrze się czuje w świetle fleszy i aspiruje na kolejną gwiazdę.

Stara się także być na bieżąco ze wszelkimi aktualnościami w świecie gwiazd. Niedawno skomentował sprawę rozstania Katarzyny Cichopek z jej wkrótce byłym już mężem, Marcinem Hakielem. Konkretniej odniósł się do podsłuchów podłożonych w ich samochodach, a nawet zaproponował pomoc, z której jednak Kinga z "M jak miłość" nie chciała skorzystać.

Teraz postanowił wyciągnąć na wierzch sprawy z przeszłości. Opowiedział o znanych klientach, dla których zdarzyło mu się pracować. Na tej długiej liście jest także Edyta Górniak, dla której detektyw miał kilka gorzkich słów.

Związki Krzysztofa Rutkowskiego z Edytą Górniak

Okazuje się, że Edyta Górniak miała swoje powody, by zawrzeć znajomość z Krzysztofem Rutkowskim. Choć szczegóły nie są powszechnie znane, to cała sprawa miała dotyczyć szantażu. Z podobnym problemem wówczas zmagał się Cezary Pazura, któremu Rutkowski również pomagał.

Jednak nowa gwiazda "Tańca z gwiazdami" nie wspomina tego projektu najlepiej. Okazuje się, że do dziś chowa do niej urazę, bowiem jego zdaniem piosenkarka zachowała się niewłaściwie wobec niego. Wszystko przez to, że nie okazała mu należytej wdzięczności.

- Muszę przyznać, że trochę wykazała się niewdzięcznością w stosunku do mnie. Może uważa się za nie wiadomo jaką gwiazdę. Nie wiem. Obecnie nie mamy kontaktu. Ja o to nie zabiegam, jej to zapewne też do niczego nie jest potrzebne. Pewnie przypomni sobie o mnie, jak ona lub jej rodzina będą mieli nowe problemy, czego, oczywiście, nie życzę - zapewnia dobroduszny detektyw. Edyta Górniak w żaden sposób nie wypowiadała się wcześniej o swojej współpracy z Rutkowskim, więc trudno ocenić prawdziwość jego słów. Wierzycie mu, że wielbicielka teorii spiskowych wykazała się brakiem wdzięczności?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek przeszła zabieg na twarz. Pokazała efekty, fani byli zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marek Piekarczyk dostał podwyżkę swojej emerytury. Trudno uwierzyć, jaka to kwota
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszające sceny w "Dzień dobry TVN". Agnieszka Dygant na wizji nagle zalała się łzami
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grażyna Szapołowska dodała nowe zdjęcie w stroju kąpielowym. Fani nie mogą wyjść z zachwytu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Lewandowska pochwaliła się w sieci nowym tatuażem. Zaskakująca inspiracja
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marcin Hakiel dodał zdjęcie z ukochaną i się zaczęło. Fani od razu oszaleli na jej punkcie
Czytaj więcej >
Alicja

Posiadam doświadczenie w wielu redakcjach - od Świata Gwiazd po Gazetę Wyborczą Trójmiasto. Jestem studentką scenariopisarstwa w Szkole Filmowej w Łodzi, a pisanie jest jedną z moich największych pasji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]