Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "DDTVN": Specjalne życzenia i tańce, wszystko z powodu Wellman
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 02.03.2024 17:17

"DDTVN": Specjalne życzenia i tańce, wszystko z powodu Wellman

Dzień dobry TVN
"DDTVN": Specjalne życzenia i tańce, wszystko z powodu Wellman. Fot. KAPiF / Instagram @dziendobrytvn

Czasem poranki w "Dzień dobry TVN" wyglądają nietypowo. Widzów nie dziwi, że za tą oryginalnością najczęściej stoi Marcin Prokop. Tym razem przed kamerami wystąpił bez Doroty Wellman, ale to właśnie do niej odniósł się w zabawnym przemówieniu. To, co działo się w studiu, po prostu trzeba zobaczyć.

Dorota Wellman i Marcin Prokop to duet idealny. Bez nich "DDTVN" nie byłoby takie samo

Marcin Prokop i Dorota Wellman to telewizyjne power couple, dzięki któremu najpierw "Pytanie na śniadanie", a później "Dzień dobry TVN" stało się przystępne, luźne i przepełnione humorem. Producenci dobrali ich na zasadzie kontrastu, jednak charakterologicznie uzupełniają się w zupełności. Widzowie, co nie dziwi, od razu to pokochali.

Co stanie się, gdy prezenterzy zostaną rozdzieleni? O tym mogli dowiedzieć się ci, którzy sobotniego poranka rozpoczęli dzień ze śniadaniówką TVN. Czekało ich sporo zaskoczeń. Jakich?

Marcin Prokop Dorota Wellman
Marcin Prokop Dorota Wellman. Fot. KAPiF
"Jaka to melodia?". Uczestnik dokonał niemożliwego! Rekord!

Ale heca w "Dzień dobry TVN". Tańce i swawole specjalnie dla uwielbianej jubilatki

W "Dzień dobry TVN" postanowiono hucznie celebrować 63. urodziny Doroty Wellman. 2 marca uwielbiana prowadząca mogła liczyć na niezapomniane wrażenia. Najpierw w studiu pojawili się greccy tancerze, którzy wykonali widowiskowy tradycyjny taniec.

A specjalnie dla Doroty Wellman z okazji urodzin taniec sirtaki! Dorotko, spełnienia wszystkich marzeń - napisano na profilu programu w mediach społecznościowych.

Oprócz tego na swoiste wyznanie pozwolił sobie jej wierny telewizyjny towarzysz. Marcin Prokop, choć bez jubilatki u boku, popatrzył w kamerę i zwrócił się bezpośrednio do niej. Co powiedział?

Dzień dobry TVN
"DDTVN": Specjalne życzenia i tańce, wszystko z powodu Wellman. Fot. Instagram @dziendobrytvn

"Dzień dobry TVN". Marcin Prokop w nietypowy sposób złożył życzenia Dorocie Wellman

Nagranie, na którym Marcin Prokop i Damian Michałowski wsłuchują się w instruującą ich Kalę Kalatzi, jak poprawnie złożyć życzenia po grecku, w mig stało się hitem Internetu. Po tym, jak niczym krnąbrni uczniowie zaserwowali kilka zagranicznych zwrotów, już w języku ojczystym nie szczędzili świętującej 63-latce komplementów.

Nasza ty nastolatko, kwitnij nam niczym róża naszego sekretu - zaczął Marcin Prokop.

Młoda, zdolna, zrobi gigantyczną karierę. Dorota - kochamy Cię - wtórował Damian Michałowski.

Doroto Wellman, ślemy Ci greckie buziaki. Dużo greckiej miłości. A nie, to co innego - mówili na przemian w rytm bałkańskich melodii.

Na takie humorystyczne życzenia prezenterzy z pewnością nie zdecydowaliby się wobec wszystkich swoich koleżanek z pracy. Można więc śmiało założyć, że jubilatka szczerze cieszy się ich ogromną sympatią. A Wy czego jej życzycie?

Dzień dobry TVN
"DDTVN": Specjalne życzenia i tańce, wszystko z powodu Wellman. Fot. Instagram @dziendobrytvn