Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dawid Kwiatkowski nie wytrzymał. Ucieka ze swojego mieszkania
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 12.02.2024 18:59

Dawid Kwiatkowski nie wytrzymał. Ucieka ze swojego mieszkania

Dawid Kwiatkowski
KAPiF;Dawid Kwiatkowski nie wytrzymał, ucieka ze swojego mieszkania

Dawid Kwiatkowski już od dłuższego czasu mieszka w Warszawie, jednak okazuje się, że to nie jest jego wymarzone miejsce do życia, dlatego też podjął ważną decyzję i ucieka ze swojego mieszkania znajdującego się w stolicy. Co stoi za tym postanowieniem?

Dawid Kwiatkowski osiągnął niesamowity sukces

Dawid Kwiatkowski jest utalentowanym polskim piosenkarzem oraz kompozytorem, a także autorem tekstów. Pomimo młodego wieku, udało mu się osiągnąć naprawdę wiele - nagrał osiem studyjnych albumów, a także jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Zdobył również ogromną rzeszę fanów, którzy z przyjemnością słuchają jego twórczości.

Przez pewien czas był również jurorem w “The Voice Kids”, gdzie trenował swoich młodych podopiecznych, pomagając im w osiągnięciu sukcesu. Ostatecznie jednak zrezygnował z pracy w programie, tłumacząc swoją decyzję natłokiem zajęć. 

Moje muzyczne plany i cele na przyszłe lata będą wymagały ode mnie większego skupienia na komponowaniu muzyki, co oznacza, że moja drużyna nie miałaby trenera na wyciągniecie ręki, tak jak dotychczas, a ja jestem ostatni do robienia czegoś na pół gwizdka - napisał jakiś czas temu Dawid Kwiatkowski w mediach społecznościowych.

Dawid Kwiatkowski
fot. KAPIF;Dawid Kwiatkowski nie wytrzymał, ucieka ze swojego mieszkania
Dawid Kwiatkowski wyszedł na scenę, a ludzi zatkało. Pojawił się z członkiem rodziny

Dawid Kwiatkowski ucieka ze swojego mieszkania

Dawid Kwiatkowski, choć pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego, od pewnego czasu mieszka w Warszawie, gdzie wiedzie samodzielne i dorosłe życie. Być może artysta przeprowadził się do stolicy, by ułatwić sobie pracę zawodową. Okazuje się jednak, że wokalista nie do końca jest zachwycony z tej decyzji.

Muzyk podczas rozmowy z “Meloradiem” wyjawił, że postanowił wyjechać z Warszawy, jednocześnie uciekając ze swojego mieszkania. Czemu postanowił to zrobić? 

Wcześniej bardzo potrzebowałem Warszawy do życia […] Byłem człowiekiem, który potrzebował wielu rozrywek pomiędzy pracą. Teraz żebym wyszedł do klubu, to ktoś by musiał mi naprawdę zapłacić albo zorganizować swoje urodziny, to może bym się pojawił - wyznał artysta.

Dawid Kwiatkowski
fot. KAPIF;Dawid Kwiatkowski nie wytrzymał, ucieka ze swojego mieszkania

Dlaczego Dawid Kwiatkowski porzuca Warszawę?

Dawid Kwiatkowski, który niedawno gościł na antenie “Meloradia” wyjawił, że choć niegdyś fascynował go miejski zgiełk i tętniące w nim życie, obecnie potrzebuje spokoju i wyciszenia, przekonując się, że to, co dotychczas go porywało, obecnie odpycha od siebie. Muzyk zdradził, że planuje uciec ze stolicy, a upragnionej ciszy poszuka w lesie.

Uciekam z Warszawy już niebawem. Niedaleko, ale już potrzebuję lasu. Jak emeryt, faktycznie. Uciekam do lasu i chcę, żeby mój pies, a w przyszłości mam nadzieję kilka psów, żebym mógł otwierać taras i po prostu, żeby mogły sobie wyjść, a nie: 7 rano, klatka schodowa. Takie było moje marzenie od zawsze, nigdy nie mieszkałem w domu i myślę, że to też przyniesie wiele muzycznych fajnych rzeczy - wyjawił muzyk, uspokajając jednocześnie fanów, że nie zamierza porzucać artystycznej kariery.

Dawid Kwiatkowski
fot. KAPIF;Dawid Kwiatkowski nie wytrzymał, ucieka ze swojego mieszkania

Źródło: Meloradio