Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Córka Justyny Steczkowskiej przystąpiła do pierwszej komunii. Co stało się z zebranymi pieniędzmi?
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 22.05.2023 13:51

Córka Justyny Steczkowskiej przystąpiła do pierwszej komunii. Co stało się z zebranymi pieniędzmi?

Justyna Steczkowska
KAPIF

Justyna Steczkowska jest mamą trójki dzieci. Helena, jej najmłodsza córka, właśnie przystąpiła do komunii. Gwiazda wyjawiła, co zrobiła z pieniędzmi, które z tej okazji dostała dziewczynka.

Justyna Steczkowska - dumna mama trójki dzieci

Justyna Steczkowska ma dwóch starszych synów: Leona i Stanisława oraz córkę, Helenę, najmłodszą z rodzeństwa. Dziewczynka niedawno przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej, co zrelacjonował Leon Myszkowski na swoim profilu na Instagramie. Pozująca do zdjęć gwiazda muzyki wyglądała zjawiskowo, a jej córka w białej sukience komunijnej i wianku na głowie wyglądała niczym aniołek.

W poniedziałek do Biedronki ustawią się kolejki. Kultowy produkt znowu w sprzedaży

Co zrobiła Justyna Steczkowska z pieniędzmi swojej córki?

Justyna Steczkowska wyjawiła, że pieniądze, które otrzymała jej córka podczas komunii, w całości będą własnością dziewczynki. Piosenkarka wyjawiła także, co Helena planuje kupić sobie. 

- Ona sobie z resztą zbiera na swój domek - powiedziała Justyna Steczkowska w wywiadzie udzielonym Pomponikowi. 

Wokalistka zdradziła, że chodzi o prawdziwy dom, który jej córka planuje wybudować w przyszłości. Dodała, że dziewczynka już od pewnego czasu zbiera pieniądze na ten cel, co dla piosenkarki jest śmieszne, ponieważ jej córka ma dopiero 9 lat. 

- Chce go zbudować zaraz naprzeciwko naszego domu. Powiedziałam jej: nie ma problemu! Z tatą oddajemy ci już działkę, żebyś się tylko zbudowała. Będzie super! - pochwaliła się Justyna Steczkowska.

Justyna Steczkowska wspomina swoją komunię świętą

Justyna Steczkowska, podczas rozmowy z Pomponikiem sięgnęła pamięcią do swojej komunii. Wspomniała jak to wyglądało u niej, a także zdradziła, co stało się z jej prezentami komunijnymi.

- Kiedy byłam dzieckiem, choć wiadomo, że to były trochę inne czasy, dostałam jakieś pieniążki. To było jakieś wielkie szczęście, jak dla każdego dziecka, kiedy dostanie pieniążki od cioć i wujków. Nie przypominam sobie, aby rodzice zabrali mi pieniądze - wyznała wokalistka.