Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Była partnerka Kamila Durczoka w show Polsatu! Gdzie zobaczymy Julię Oleś?
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 05.08.2022 10:47

Była partnerka Kamila Durczoka w show Polsatu! Gdzie zobaczymy Julię Oleś?

Julia Oleś
(fot. Tricolors/East News/ instagram.com/fabjulus/)

Julia Oleś, była partnerka Kamila Durczoka poinformowała, że jesienią pojawi się w show Polsatu. "U mnie będzie krew, pot i łzy" - napisała na Instagramie. W którym show weźmie udział? Sprawdźcie.

Julia Oleś w show Polsatu

Julia Oleś, była partnerka Kamila Durczoka poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że jesienią będzie można ją oglądać w show Polsatu. Okazuje się, że zdecydowała się na udział w kulinarnej rywalizacji w "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia", które w tym sezonie poprowadzi Mateusz Gessler.

"It’s official… Jeśli chodzi o plany na jesień, to już Wam je ogarnęłam, bo widzimy się w @polsatofficial, przy czym Wy na luzaku, z paczką chipsów i kieliszkiem wina na kanapie, a u mnie będzie krew, pot i łzy. I dużo, dużo śmiechu" - napisała.

Julia Oleś w "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"

Julia Oleś jest pierwszą uczestniczką ogłoszoną oficjalnie przez Polsat. Na profilu programu pojawiło się jej zdjęcie z opisem. Określona tam została jako pewna siebie i przebojowa, biznes woman prowadząca dwie firmy, w tym wydawnictwo, w którym wydaje swoje książki. Julia najlepiej czuje się w kuchni włoskiej i indyjskiej. Świetnie odnajduje się także w deserach.

Julia Oleś - kim jest?

Julia Oleś jest blogerką, której najwięcej rozgłosu przyniósł burzliwy związek z kontrowersyjnym dziennikarzem Kamilem Durczokiem. Para była razem dwa lata. Oleś później wydała książkę o kobiecie, która związana jest ze starszym mężczyzną, a relacja ta jest mocno toksyczna. Julia nie ukrywała, że w tej historii czerpała sporo z własnego życia, niejednokrotnie też podkreślała, że w związku z Kamilem Durczokiem "spotkało ją wiele złego".

Zanim jednak Julia Oleś związała się z Kamilem Durczokiem była mężatką, a owocem małżeństwa jest syn Maksymilian.

Obecnie influencerka związana jest z kulinarnym blogerem znanym jako Cookernity. Para wydała nawet wspólną książkę "Julia Oleś i Cookernity - randka w domu". Czy to pod okiem nowego partnera kobieta przygotowywała się do udziału w "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl