Rozrywka.Goniec.pl > Hell'S Kitchen

Hell'S Kitchen

Dziś w tv
28.09.2022 09:12 Dziś w tv poruszające filmy i wielkie emocje w Leśnej Górze. Co obejrzeć w środę?

Dziś w tv programy, których nie można przegapić. Widzowie zasiądą przed telewizory, aby zobaczyć kolejny odcinek "Na dobre i na złe", a także kulinarne poczynania uczestników "Hell's Kitchen". To jednak nie wszystko. Co obejrzeć w środę?

Pierwsi uczestnicy "Hell's Kitchen.  Piekielna kuchnia"
09.08.2022 12:07 Znamy pierwszych uczestników "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Kto poza byłą partnerką Kamila Durczoka będzie gotował z Mateuszem Gesslerem?

Znamy pierwszych uczestników "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Informowaliśmy już o udziale Julii Oleś, byłej partnerki Kamila Durczoka w kulinarnym show Polsatu. Jak się okazuje w programie zobaczymy więcej osób znanych z innych produkcji telewizyjnych i nie tylko. Sami sprawdźcie.

Julia Oleś
05.08.2022 10:47 Była partnerka Kamila Durczoka w show Polsatu! Gdzie zobaczymy Julię Oleś?

Julia Oleś, była partnerka Kamila Durczoka poinformowała, że jesienią pojawi się w show Polsatu. "U mnie będzie krew, pot i łzy" - napisała na Instagramie. W którym show weźmie udział? Sprawdźcie.

Mateusz Gessler w "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"
02.08.2022 14:26 "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia". Kiedy premiera nowego sezonu? Znamy sous chefów Mateusza Gesslera

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" powraca po przerwie i to z przytupem. Widzów czeka nieprzyzwoicie wielka porcja emocji, bo uczestnicy mają niepohamowany apetyt na zwycięstwo. Czternastu kucharzy będzie musiało się zmierzyć nie tylko z wyzwaniami kulinarnymi. Trzeba mieć piekielnie mocne nerwy, żeby ze spokojem przyjąć surowe oceny nowego szefa, jednego z najbardziej uznanych polskich mistrzów kuchni, Mateusza Gesslera.

"Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia" EA
05.07.2022 13:14 Mateusz Gessler poprowadzi "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia". Zaskakujące słowa Niny Terentiew

Mateusz Gessler był dotychczas znaną twarzą stacji TVN. Restaurator zdecydował się jednak na ogromną zmianę i teraz będzie promował konkurencyjną stację. Na antenę Polsatu powraca jesienią legendarny program kulinarny "Hell's Kitchen. Piekelnia kuchnia". W roli prowadzącego wystąpi Gessler. Dyrektor programowa stacji wyznała, że negocjacje nie były łatwe. Nad stacją TVN od jakiegoś czasu krążą ciemne chmury. Choć trudno w to uwierzyć, kolejne twarze opuszczają progi budynku przy ul. Wiertniczej. Jako pierwszy swoją decyzją zaskoczył dyrektor programowy, Edward Miszczak. I choć doniesienia o tym pojawiły się w czerwcu, wielu na początku myślało, że to spóźniony primaaprilisowy żart. W końcu Miszczak spędził w tej stacji ćwierć wieku.