Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Bołądź wzięła ślub z milionerem, dzieli ich spora różnica wieku
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 23.02.2024 16:08

Bołądź wzięła ślub z milionerem, dzieli ich spora różnica wieku

Olga Bołądź
KAPiF, @olgaboladz_official/ Bołądź wzięła ślub z milionerem, dzieli ich spora różnica wieku

Olga Bołądź wzięła ślub i nikt, by się nawet o tym nie dowiedział, gdyby nie dwa posty na Instagramie - jeden jej, drugi sławnego urzędnika, który nadzorował uroczystość. Okazuje się, że jej mąż jest bogatym przedsiębiorcą. 

Kim jest Olga Bołądź?

Olga Bołądź to polska aktorka filmowa i teatralna. Urodziła się w 1984 roku na Wrzosach w Toruniu. W 2007 ukończyła studia na PWST w Krakowie. Uczyła się też w Stella Adler Academy of Acting and Theatre w Los Angeles. Jej autorytetem aktorskim był Jan Peszek. 

Występowała na deskach Narodowego Starego Teatru, warszawskiego Teatru ”Polonia”. W trakcie studiów wyjechała na semestr do Barcelony, gdzie grała po hiszpańsku. W ostatnich latach zagrała w filmach ”Mój dług”, ”Miłość na pierwszą stronę” z 2022 roku, ”Wyrwa” z 2023 roku czy w serialu ”Chyłka” miedzy 2019 a 2021 rokiem. 

Olga Bołądź urodziła. Wiemy, jakie wybrała imię, spore zaskoczenie

Olga Bołądź wyszła za mąż

W środę 21 lutego bez żadnych fotoreporterów czy paparazzi Olga Bołądź wyszła za mąż w Warszawie, prawdopodobnie w Pałacu Kultury i Nauki. Ceremonia była się bardzo kameralna, a jedyne zdjęcia, jakie mamy, są udostępnione przez samą Bołądź na mediach społecznościowych. Na tę okazję aktorka założyła skromną, dopasowaną sukienkę na ramiączka ze zdobieniami przy biuście do połowy łydki. Pan młody miał na sobie dwuczęściowy garnitur z muchą i welurową, butelkowo-zieloną marynarką.  

Ślubu udzielił Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, czyli sam Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy. Na Instagramie zamieścił zdjęcia z ceremonii: 

Ona - aktorka. On - przedsiębiorca, ale też pasjonat komunikacji miejskiej, który sprawdza się także jako kierowca @wtp_warszawa. Olgo, Jakubie - bardzo miło mi było udzielić Wam ślubu. Sto lat Młodej Parze! - napisał Rafał Trzaskowski. 

Kim jest mąż Olgi Bołądź?

Mężem Olgi Bołądź jest Jakub Chruścikowski, a parę tworzą już od niemal trzech lat. W maju 2023 roku powitali na świecie córkę Ritę. Aktorka ma już syna Bruno, który dziś ma jedenaście lat, choć z jego ojcem rozstała się jeszcze przed narodzinami dziecka. Po zerwaniu związała się z Sebastianem Fabijańskim, młodszym o trzy lata aktorem-raperem-malarzem, ale również i ten związek nie przetrwał — chociaż z perspektywy czasu można stwierdzić, że był najspokojniejszym okresem w życiu Fabijańskiego.

Jakub Chruścikowski urodził się 30 stycznia 1991 roku. Studiował na SGH, a także na Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Chruścikowski jest młodszy od Bołądź o 7 lat, ale widocznie różnica wieku nie stanowi większego problemu. Jest przedsiębiorcą z Warszawy, który ma szerokie kontakty w mieście. Jest współwłaścicielem kilku klubów, m.in. barów plażowych i kawiarni w Ursusie i na Saskiej Kępie, klubu nocnego Jasna 1 oraz przyjaznego społeczności LGBTQ+ klubu Metropolis. 

Uważam, że jest wspaniałym człowiekiem. Jest interesujący, mamy dużo różnych pasji, a przede wszystkim jest fajny. Pociąga mnie, lubię go. To jest mój najlepszy przyjaciel – tak o Chruścikowskim mówiła Olga Bołądź na antenie Polsat Cafe w 2023 r.

Olga Bołądź
Olga Bołądź (fot. KAPiF)
Olga Bołądź
Olga Bołądź (fot. KAPiF)