Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Olga Bołądź urodziła. Wiemy, jakie wybrała imię, spore zaskoczenie
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 19.05.2023 20:12

Olga Bołądź urodziła. Wiemy, jakie wybrała imię, spore zaskoczenie

Olga Bołądź
Instagram/@olgaboladz_official

Olga Bołądź została świeżo upieczoną mamą. Aktorka podzieliła się radosną nowiną na swoim Instagramie, wrzucając uroczą składankę zdjęć malutkiej córeczki z podpisem. Nie zgadniecie, jakie imię wybrała gwiazda dla swojej nowonarodzonej pociechy.

Olga Bołądź urodziła córeczkę

Olga Bołądź właśnie powitała na świecie swoje drugie dziecko. 38-letnia aktorka ma już 9-letniego synka z poprzedniego związku. Teraz świeżo upieczona mama pochwaliła się w sieci zdjęciami córeczki. Ojcem dziecka jest Jakub Chruścikowski. Kobieta i jej partner nazwali swoją pociechę bardzo ładnie i dosyć nietypowo. Jesteście ciekawi jakie imię wybrali? 

Klienci będą walić do Biedronki drzwiami i oknami. Same hity, trzeba się spieszyć

Olga Bołądź powitała na świecie córeczkę. Jak ma na imię?

Olga Bołądź podzieliła się w swoich mediach społecznościowych informacją o tym, że jej córeczka jest już na świecie. Dziewczynka urodziła się kilka dni temu. Aktorka składankę kilku zdjęć opatrzyła krótkim podpisem i zdradziła przy tym imię pociechy. To Rita.

- Hejka, tu Rita. Od kilku dni jest z nami nasza córeczka i siostra. Pozdrawiamy was z domu, dumni rodzice najcudowniejszej dziewczynki, która będzie zmieniać ten świat na lepsze - napisała Olga Bołądź na instagramie.

Olga Bołądź urodziła córeczkę. Kwaśniewska, Boczarska i Zawierucha komentują

Olga Bołądź pod swoim postem zebrała masę komentarzy i gratulacji, również od znanych osób i zaprzyjaźnionych aktorów. Krótki i radosny filmik gwiazdy skomentowała chociażby Aleksandra Kwaśniewska słowami „Cudownie! Miejcie pięknie!”

Swoje gratulacje złożył również ceniony polski aktor, Rafał Zawierucha. „Kochani! Najwspanialsza wiadomość dla Nas wszystkich! Niech ten Wasz piękny cud przynosi mnóstwo radości!” – napisał gwiazdor. „Dużo snu i miłości dla Was!” – to z kolei komentarz Magdaleny Boczarskiej. 

Gratulacje i dużo zdrowia młodej mamie życzy również redakcja Gońca.