Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Angelina Jolie we Lwowie. Gwiazda musiała uciekać do schronu
Monika Majko
Monika Majko 01.05.2022 17:08

Angelina Jolie we Lwowie. Gwiazda musiała uciekać do schronu

Zrzut ekranu 2022-05-01 164947
twitter.com/christogrozev

Angelina Jolie odwiedziła Lwów i spotkała się m.in. z uciekającymi przed wojną Ukraińcami i niosącymi im pomoc wolontariuszami. Podczas wizyty gwiazdy na dworcu w mieście zawyły syreny alarmowe, a aktorka musiała przerwać spotkanie i udać się do schronu przeciwlotniczego. W sieci pojawiło się nagranie.

Amerykańska gwiazda od początku wojny w Ukrainie okazuje ogromne wsparcie dotkniętym konfliktem Ukraińcom. Angelina Jolie została specjalną wysłanniczką UNHCR, czyli organizacji koordynującej pomoc uchodźcom, która działa przy ONZ, i niedawno pojawiła się we Lwowie.

Angelina Jolie odwiedziła Lwów

Angelina Jolie kilka dni temu była widziana na warszawskim lotnisku Okęcie, a następnie gwiazda ruszyła w kierunku Lwowa. Aktorka odwiedziła jeden ze szpitali, w którym znajdują się dzieci ranne w wyniku rosyjskiego ataku na dworzec w Kramatorsku. W sobotę z kolei gwiazda udała się na lwowski dworzec główny.

Tam aktorka spotkała się nie tylko z uciekającymi przed wojną Ukraińcami ze wschodniej części kraju, ale również pomagającymi im wolontariuszami. W trakcie wizyty Angeliny Jolie na dworcu w mieście nagle rozbrzmiały syreny alarmowe.

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać uciekającą z dworca Angelinę Jolie, która wraz z innymi w pośpiechu udała się do schronu przeciwlotniczego. Na Twitterze udostępnił je m.in. bułgarski dziennikarz Christo Grozev.

Angelina Jolie musiała udać się do schronu przeciwlotniczego

Na nagraniu widać, jak aktorka nerwowo rozgląda się wokół i w pośpiechu maszeruje do schronu. W tle słychać natomiast wyjące syreny alarmowe. W trakcie ewakuacji ktoś zadał aktorce pytanie, czy czuje strach.

- Wszystko w porządku - zapewniła gwiazda.

Angelina Jolie od lat angażuj się w działalność charytatywną i pomoc potrzebującym. Amerykańska gwiazda od 2001 rokrocznie przekazuje część swoich dochodów na cele dobroczynne.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl