Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Andrzej Grabowski chce wesprzeć byłą żonę. Jej ukochany ma poważne problemy zdrowotne
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 31.03.2023 12:56

Andrzej Grabowski chce wesprzeć byłą żonę. Jej ukochany ma poważne problemy zdrowotne

Andrzej Grabowski
KAPIF

Andrzej Grabowski od lat mieszka w Warszawie, ale wciąż emocjonalnie związany jest z ukochanym Krakowem, gdzie stawiał swoje pierwsze kroki w aktorstwie. W dawnej stolicy mieszka też tam jego pierwsza żona i matka jego córek, która obecnie związana jest z Krzysztofem Piaseckim. Najnowsze wieści z jej domu nie napawają optymizmem.

Andrzej Grabowski ma na koncie dwa nieudane małżeństwa

W domu byłej żony serialowego Ferdynanda Kiepskiego od kilku miesięcy jest niewesoło, gdyż jej obecny partner ma poważne problemy ze zdrowiem. Informacje te mocno zasmuciły także Andrzeja Grabowskiego, który chciałby wesprzeć byłą partnerkę w tych trudnych chwilach.

Andrzej Grabowski ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, z pierwszego z Anną Tomaszewską doczekał się córek, a drugie z Anitą Kruszewską było szeroko komentowane w tabloidach, bo kobieta nie kryła ogromnego żalu do aktora, sugerując, że aktor uciekł, gdy zachorowała. Wiele też mówiło się o ich zaciekłej batalii o majątek.

Piotr Żyła miał się czego bać. Przeżywał stresujące chwile, padły niecenzuralne słowa

Była żona Andrzeja Grabowskiego przechodzi obecnie ciężki okres

Choć obecnie Andrzej Grabowski jest w nowym związku, to wciąż stara się być w dobrych relacjach z matką swoich córek: Zuzanny i Katarzyny. Jego była żona po rozwodzie znalazła szczęście u boku satyryka Krzysztofa Piaseckiego. Niestety, w ostatnich miesiącach mężczyzna podupadł na zdrowiu.

- W Krakowie spędził wiele lat i choć porzucił to miasto dla Warszawy, wciąż ma je głęboko w sercu. Ostatnio jednak spod Wawelu dotarły do Andrzeja Grabowskiego smutne wieści. Z poważną chorobą walczy znany satyryk Krzysztof Piasecki. Przed rokiem miał wylew i do dziś zmaga się z jego skutkami - donosi "Życie na Gorąco". To właśnie problemy zdrowotne miały skłonić satyryka do wycofania się z życia publicznego.

Andrzej Grabowski wspiera swoją byłą małżonkę

- Jak się ma tyle lat, co ja, to można oczekiwać, że się znienacka pojawią jakieś nieprzyjemności. Rok temu miałem wylew. To przyspieszyło moją decyzję o przejściu na emeryturę - wyznał 73-letni Krzysztof Piasecki w rozmowie z portalem Onet.pl.

To oczywiście nie pozostało bez wpływu na sytuację finansową satyryka i jego ukochanej, która występuje głównie w teatrach, gdzie nie zarabia się kokosów. Andrzej Grabowski ponoć bardzo przejął się problemami byłej żony i wraz z Aldoną Grochal, która jest "dobrą koleżanką Tomaszewskiej" chciałby jakoś pomóc. Nie chcą jednak przesadnie się narzucać, ale jego była żona ponoć wie, że może na nich liczyć w każdej chwili.

Źródło: Onet.pl, Życie na Gorąco